Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat…

5be55f21e9411obrazek.pngV nakladatelství Motto vychází nová kniha Haliny Pawlowské – můžete se opět těšit na čtení plné humoru a nadsázky i na povědomou hlavní hrdinku.
Román Díky za fíky je volným pokračováním bestselleru Díky za každé nové ráno. Znovu se tedy setkáte s hlavní hrdinkou Olgou a můžete s ní prožívat další hořkosladká dobrodružství. A jak správně tušíte, vše se opět bude točit kolem vztahů a věčného tématu lásky.

Vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. O tom je tenhle příběh. A taky o tom, že se láska nedá naplánovat, že někdo není romantik, ani když vidí nejkrásnější místa na světě a že svět showbyznysu není taková džungle, jak se říká…

Knihu začala Halina Pawlowská psát na ostrově Wangerooge v Severním moři a je to v pořadí její 31. román. A co o něm říká sama autorka?

Proč Díky za fíky? Fíky měla ze všeho nejradši moje máma, ale já jsem knížku takhle pojmenovala proto, že jsem příběh chrlila se stejnou emocí jako tehdy Díky za každé nové ráno. A taky proto, že popisuju strašně trapné situace, odhaluju chtíč a směju se, i když je to někdy všechno k pláči… Kdybych chtěla cynicky a stručně vyjádřit o čem kniha je, mohla bych taky říci: O jedné noci, kdy ON příšerně chrápe a ONA nemůže usnout!

Více informací naleznete zde.

Když žena neví, jak dál, jsou tu pro ni Kamarádky!

Určitě ten pocit znáte – nikdo vám nerozumí, nechápe vaše starosti a problémy. Není nikdo, kdo by vám mohl poradit, a tak si připadáte na všechno tak nějak sama. Ale s novou edicí Kamarádky kamarádkám se to změní!


V knihách z této jedinečné edice najdete spoustu vtipných postřehů a tipů, jak přežít různé životní etapy, a to od žen, které si tím samým prošly před vámi a leccos se naučily. Své zážitky a poznatky nyní s humorem a nadsázkou předávají dál právě v nové edici Kamarádky kamarádkám.
5be55f79f2019obrazek.png

Každá těhotná žena prochází na začátku střídáním nálad, pomalu se smiřuje s tím, že budoucího tatínka už nemůže vyměnit a že maminka to se všemi svými zaručenými radami myslí opravdu dobře. O tom, jak toto období prožívala manželka známého českého režiséra Ondřeje Trojana Bára Trojanová se dozvíte v prvním díle Deník rostoucího bříška.

A když tohle všechno ve zdraví přežijete, uběhne pár let a najednou před vámi místo vašeho děťátka stojí podivný tvor, se kterým je každá domluva marná. „Klid, matko!“ Na tuhle odpověď si koukejte rychle zvyknout. A taky na „„a co jako,“ případně „vo co de“. Jak s nadhledem zvládnout pubertu svých drahých potomků vám ve druhém díle Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít poradí Klára Mandausová.

Věčný problém s nadbytečnými kily je tématem třetího dílu Jak zhubnout těch blbých 6 kilo. O své tipy se s vámi podělí Barbora Topinková, autorka knihy Z lehu k běhu. Pod jejím vtipným vedením zjistíte, jak se zbavit šesti dietních hříchů, a naučíte se u hubnutí myslet hlavou. Už teď jste bohyně, jasné? Ale můžete se stát navíc i bohyní o dvě čísla skladnější…

Více informací naleznete zde.

5be55fc6e5ec3obrazek.pngObjevte skryté talenty svých dětí a pomáhejte jim je rozvíjet

Chcete zjistit, v čem vaše děti vynikají, a jak co nejlépe podpořit rozvoj jejich silných stránek? Pak tady máme knihu přímo pro vás: Knižní zpracování unikátního semináře pro rodiče, děti i studenty Odemykání dětského potenciálu, který vede světově uznávaný globální kouč a stratég Jan Mühlfeit, autor knihy Pozitivní leader, spolu s lektorkou Kateřinou Novotnou.

Každé dítě je jedinečné a má své jedinečné talenty. Talent je však pouze potenciál, který je potřeba objevit a odemknout… A dále se mu věnovat. Díky ověřeným radám a tipům odhalíte, jak můžete svým dětem pomoci více si věřit a co nejlépe se poznat. Najít své přirozené talenty a nebát se je rozvíjet i za cenu chyb. Vždyť i chybami se člověk učí…

Kniha je protkána praktickými příklady, cvičeními či motivačními příběhy úspěšných přátel a klientů z byznysu či sportu, s nimiž Jan Mühlfeit úzce spolupracoval.

Více informací naleznete zde.

Reklama