Díky novým 4K Ultra HD televizím BRAVIA™ od Sony se filmové hvězdy musí pořádně snažit, aby vypadaly dobře i ve 4K detailu a nezpůsobily si imagové faux-pas způsobené špatně sjednocenou pletí nebo rozmazanou rtěnkou.

Společnost Sony odhalila tři nové typy líčení, které jsou výsledkem práce vizážistky Aimee Adams a jsou určeny speciálně pro červený koberec. Díky novým metodám aplikace make-upu Sony pomohlo vybraným hvězdám hrdě se postavit čelem technologii 4K a nechat i do nejmenšího detailu zabrat svoji tvář.

líčení

Vizážistka Aimee Adams využila své rozsáhlé zkušenosti z líčení slavných tváří – od Helen Mirren, Michaela Fassbendera, přes Ralpha Fiennese a Roberta Downey Juniora, po Rachel Weisz a Siennu Miller – aby vytvořila vzhled, který obstojí i v obraze zprostředkovaném moderními, na detail, barvu a kontrast zaměřenými, 4K technologiemi. O tzv. HD líčení se mezi profesionály a nadšenci v oblasti kosmetiky hovoří již dlouho.

Ve světle tohoto náročného úkolu se profesionální vizážistka hvězd Aimee Adams zaměřila na letošní nominované na cenu Americké filmové akademie (Oscar), kteří si pomocí pečlivě aplikovaného líčení chtějí pojistit, že budou vypadat co nejlépe. Jednotlivé typy líčení (všechny reflektují stále větší význam barvy, detailu a kontrastu, který přináší 4K technologie) jsou určeny každé konkrétnímu barevnému typu: rudovláskám ve stylu Julianne Moore, brunetám ve stylu Felicity Jones a blondýnkám ve stylu Rosamund Pike.

Zde můžete vidět video:

4K líčení ve stylu Rosamunde Pike:

Ostatně make-up pro 4K je něco, s čím má Rosamund Pike už zkušenosti – na Oscara nominovaný filmZmizelá, v němž Pike hrála, byl celý natočen ve 4K rozlišení. Adams vytvořila pro plavovlasou herečku co nejpřirozenější líčení. Lehké a přirozené zvýraznění obočí, precizní aplikace lehkého make-upu pro sjednocení pleti, pečlivě nanesená malá vrstva řasenky s aplikací řasu po řase a jemná rtěnka, která rty viditelně hydratuje.

líčení

4K líčení ve stylu Julianne Moore:

Dominantou líčení je výrazná červená rtěnka, kterou je doporučeno nanášet štětečkem, aby na rtech déle vydržela a dokonale orámovala rty.

líčení

4K líčení ve stylu Felicity Jones:

Felicity Jones byla inspirací pro svůdné, kouřové líčení očí, které je v kontrastu k neutrálním tónům líčení rtů.

Vizážistka Aimee Adams k tomu říká: „Příchod 4K technologií pro naše hollywoodské krásky znamená jedno – jejich nedokonalosti jsou odhaleny! Proto musí být pleť dokonale připravena na líčení a samotný make-up musí být naprosto precizně aplikován. A já se chci podělit o má profesionální tajemství s ostatními ženami.“

líčení

Více informací o 4K Ultra HD televizích od Sony naleznete pod tímto odkazem: 4k.sony.co.uk nebo zde: presscentre.sony.eu.

Reklama