A máme tu další fotky našich čtenářek, tentokrát jsou to: Božena a Jakub, JJDDina a Tomáš. I když to tak možná podle přezdívek nevypadá, všechny tyto čtenářky jsou ženy...

Seznamte se, čtenářka Tomáš

Zdravím a posílám fotku i já. Je mi přes 50 a do důchodu daleko. Děti vylítly z hnízda, vnoučátka máme 1000 km daleko... tak jsme si pořídili tohle děťátko - choďáka Blacka. Je mu rok a půl a je to bezva kámoš, který mě nenechá zahálet. Každý den na pořádnou procházku, a rádi spolu podnikáme výlety. Nejlíp s partou dalších pejskařů.Náš velký úkol pro toto léto: naučit ho plavat.Vodu má rád, ale s pevnou půdou pod nohama :-) Míň času už zbývá na moji mini-zahrádku, skoro žádný na knížky,které jsem ráda četla. Máme taky 2 kocoury.

Tomáš

A co znamená můj nick? Je to podobný případ, jako byl výběr jména druhorozeného syna. Tenkrát nebyl ultrazvuk a pohlaví nikdo netušil až do okamžiku narození. Já si vsugerovala, že to bude holčička, a měla připravená krásná jména... Do porodnice jsem jela „z ulice" - to jsem si při rizikáči vyrazila nakoupit růžovou deku a čepičku... Maminko, je to kluk - jaké máte jméno? Úplně jsem zpanikařila, Alenka, Zuzanka - to se asi hodit nebude - tak jsem plácla Zdeněk.(Jmenuju se Zdenka). A bylo to.

Tomáš

Jo a ten nick: S počítačem nejsem zrovna kamarád, bojovala jsem s přihlášením, mnou zvolený nick mi to „nevzalo" - a tak jsem napsala jméno mého prvního syna. A bylo to.

Tomáš

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se se čtenářkou Božena a Jakub

Zdravím celou redakci Ženy-in a samozřejmě také všechny čtenářky Ženy-in!

Dnešní téma se mi líbí a tak jsem se rozhodla se také poodhalit.

Posílám 3 fotky.

Božena a Jakub

Božena a Jakub

Na první a druhé fotce jsem já se svým 3-letým synem Jakoubkem. Chodím s ním od jeho 7.měsíců na plavání a je to opravdu super. Je jako ryba ve vodě. Někdy mám pocit, že je víc pod vodou než nad vodou. Moc rád se potápí, a musím říct, že mu to i jde. Je fakt moc šikovný, pod vodou už udělá 3 tempa a sám vyplave. To je to, co nás moc a moc baví, opravdu si to užíváme oba a já to můžu jen a jen vřele doporučit maminkám s dětmim, které uvažují o plavání.

Božena a sestra

No a na 3 fotce jsem já se svou sestrou- jednovaječným dvojčátkem. Prý jsme si hodně podobné, i když nám to tak nepřipadá. Ale něco na tom asi bude, protože když přijedu do svého rodného města(já se odstěhovala 100km a sestra tam zůstala), a jdu po městě bez sestry, tak mě potkávají její známí, které já neznám, a dají se semnou do řeči, protože si myslí, že mluví se sestrou. No a pak jim řeknu, že si mě asi pletou právě se sestrou a oni jen koukají jak „vyoraná myš" :-) . Na to já jim ale pak řekmu, že se nic neděje, že jsu na to zvyklá a od koho, že ji mám pozdravovat. Pak se tomu už smějí. No a na základní a střední škole jsme si taky užily dost legrace. Mám tě sestřičko,dvojčátko moc ráda!.

Tak co milé čtenářky, jsme si podobné?

S přáním hezkého dne pro všechny se loučím,
Božena (Nick: Božena a Jakub)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznate se, toto je JJDDina

Dobrý den,

posílám mé tři „osudové" fotečky.Svatba, těhotenství a dceruška. Tyto fotky mám moc ráda, zachycují moje etapy života tak se Vám chci pochlubit.

JJDDina

JJDDina

JJDDina

Přeji krásný zbytek dne,
JJDDina :)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama