Výborně! Pak se možná najdete v jednom ze tří následujících „snídaňových typů“. Popište nám svůj ranní rituál a získejte dárek!

Tak jako se liší naše povahy, vypadají rozdílně i naše snídaně. Zatímco někdo potřebuje poklidný rozjezd, jiný už od rána srší energií. Tak schválně – která z následujících snídaňových charakteristik je vám nejblíže?
5c580b9a86963obrazek.png

Paní úspěšná
Od rána jste v jednom kole. Rychle se obléknout, nalíčit a hurá do práce. Ke snídani se dostanete sice až po usednutí za svůj pracovní stůl, ale pak si dokážete každé sousto vychutnat naplno. Však dobře víte, že potřebujete pořádnou dávku kvalitní energie, abyste celý ten pracovní maraton zvládla.

Nadšená sportovkyně
Po probuzení vám nestačí jen obyčejné protažení se cestou do koupelny. Potřebujete dobít baterky a zlepšit si náladu sportem. Zkrátka nastartovat se do nového dne. A jako správná sportovkyně také máte přehled o tom, jak moc je důležité vydanou energii načerpat zpět, z vyvážené snídaně.

Strážkyně rodinné pohody
Vytáhnete malé (a někdy i velké) ospalce z postelí a jdete nachystat snídani. Když se přiřítí ke stolu, máte o zábavu postaráno! S dětmi je zkrátka vždycky legrace. A i kdyby se náhodou zrovna tvářily nešťastně, že musí vstávat dřív než by chtěly, víte přesně, jak jim zlepšit náladu. Správná a chutná snídaně dokáže zázraky!

Vypadají vaše rána podobně, nebo úplně jinak? A máte své speciální snídaňové rituály?

Svěřte se nám s nimi a třeba i s tím, co nejraději snídáte.

Z diskuze pod článkem pak vybereme tři z vás, které odměníme balíčky s produkty BeBe Dobré ráno.

Reklama