K dnešnímu tématu jsem vybral tři videa, která přímo vybízejí ke konzumaci sladkého, tedy dvě vybízejí, jedno před ní trochu varuje. Myslím, že se vám budou opravdu líbit a doufám, že navodí tu správnou atmosféru, kterou si téma dne žádá...

Podívejte se na tři skutečně sladká videa! V prvním se přesvědčíte, jak je ta naše Škodověnka dokonalý vůz... vědí to i v Anglii!

Druhé video vás zavede do království čokolády, kde se dozvíte, jak člověk může dopadnout, když to přehání s mlsáním. No, berme to s rezervou, mlsat se musí!

A takhle to vypadá, když se miminko pustí do svého narozeninového dortu trochu víc, než osazenstvo párty čekalo...

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama