6400c67ec78c9image.jpg

Zdroj: Shutterstock

První seznamovací reality show byly založené na nejzákladnější a nejprimitivnější lidské vlastnosti jakou je sexuální přitažlivost. V průběhu let přišli scénáristé těchto pořadů s různými obměnami a my se teď podíváme na tři nejaktuálnější.

Too hot to handle

Klasická reality show, v jejímž středu stojí banda nezadaných sexy lidí, kteří se sice touží seznámit, ale spíše než dlouhodobé a seriózní vztahy hledají krátkodobá povyražení a zábavu. A tady jim tvůrci udělali pořádnou čáru přes rozpočet. Hned první den zchladili jejich rozpálená těla ledovou sprškou v podobě zákazu jakéhokoli tělesného kontaktu. Pár, který vytvoří skutečný vztah založený na vzájemném porozumění, bez potřeby povrchního styku, vyhraje. Dá se ve vile plné hříchu odolat pokušení a proabstinovat se až k výhře? Pokud je v sázce sto tisíc dolarů tak možná i dá.

6401b883d3f9cblobid0.jpg

Zdroj foto: Netflix Media Center

Love is blind

Když je zákaz sexu málo, zavřeme je do buněk a necháme je ať se zamilují bez toho, aby se spatřili, řekli si tvůrci tohoto pořadu, který má na Netflixu již tři série. Love is blind proto není ani tak reality show jako sociálním experimentem, na konci kterého nečeká výhra v podobě finanční odměny ale výhra v podobě vyřčeného „ano“ u oltáře. Ne každý ale má to štěstí zvítězit.

love-is-blind.jpg

Zdroj foto: Netflix Media Center

Sexy beast

Tvůrci pořadu Sexy beast posunuli laťku skutečně vysoko. Rozhodli se totiž pro zamaskování účinkujících do podob zvířat či mýtických stvoření. Takto vytvořené příšerky spolu poté randí a snaží se do sebe zamilovat. Od naprostého znechucení je snad může dělit jen představa, že se pod kostýmem žraloka nebo čarodejnice skrývá někdo skutečně pohledný. A nebo že by jim šlo skutečně o vnitřní krásu?

6401b7816c404sexy-beast.jpg

Zdroj foto: Netflix Media Center

Zdroj informací: Netflix 

Čtěte také: