PalettePřinášíme vám další recenze na nové barvy Palette Mousse Color, tyto nové barvy se, jak je vidět, těší velké oblibě.

Získali jsme možnost otestovat v redakci nové pěnové barvy Palette Mousse Color, tak jsme se o barvy podělili s našimi spolupracovnicemi, které nám někdy pomáhají s redakčními pracemi. Poprosili jsme je, aby nám krátce a výstižně popsaly své zkušenosti. Jak jejich barvení dopadlo a jak byly s novou barvou Palette Mousse Color spokojené? Přečtěte si jejich reakce!

Vyzkoušela jsem barvu Palette Mousse Color, moc mě překvapila. Líbí se mi její příprava a samotné nanášení. Překvapila mě v tom, že krásně voní, pěna nestéká z vlasů, v šejkru je hodně barvy, po umytí a ošetření balzámem jsou vlasy krásně hebké. Barva se mi zalíbila, budu si ji od teď kupovat.

Hana Kutlvašrová - testovala odstín 300 Tmavě hnědý

Milá redakce, díky za možnost otestování barvy na vlasy od Palette. Upřímně mě překvapila snadná příprava před aplikací. Barva se skvěle nanáší a navíc nikde nestéká. Po umytí byly vlasy hebké a lesklé a navíc krásně voněly, což u jiných značek není pravidlem. Navíc barva vydrží skutečně dlouho. Takžejá jí dávám jedničku s hvězdičkou. :)

Tereza Vondrová - testovala odstín 499 Fialový

Vyzkoušela jsem novou barvu na vlasy Palette Mousse Color a jsem mile překvapená... Samotná příprava je až neuvěřitelně snadná a rychlá, aplikace pěny do vlasů jde velmi dobře a taktéž rychle. Po uvedené době působení se barva dobře vymyla a na kůži nezanechala žádné skvrny. S výsledkem jsem naprosto spokojená, barva je celistvá, chytla se naprosto rovnoměrně a je to přesně ten odstín, který jsem očekávala. Určitě si ji příště koupím znovu.

Tereza Šímová - testovala odstín 465 Čokoládově hnědý

Jaká je nová barva Palette Mousse Color?

PaletteOdborníci na vlasy společnosti Schwarzkopf vyvinuli novou převratnou technologii barvení, která místo barvicího krému využívá barvicí prášek. Snadnější použití už ani není možné. Jednoduše nalijte vyvíječ do speciálně navrženého šejkru, přidejte barvicí prášek a uzavřete víčkem. Pouhým protřepáním se hravá směs promění v úžasnou pěnu, která nekape. Vybrat si můžete ze 14 zářivých odstínů. Žádný nepořádek, žádný zmatek. Jednoduše v rukavicích naneste jemnou pěnu na vlasy, podobně jako šampon. Dokonalé krytí šedin je zaručeno.

Pěnová barva se svěží ovocnou vůní je obohacená o výtažky z jahod a zanechává vlasy nádherně voňavé jako čerstvé jahody v létě. Vlasy se navíc krásně lesknou a na dotyk jsou hebké a poddajné. Více na www.palette.cz.

Palette Mousse Color vytváří trvalou, intenzivně zářivou barvu s oslnivým leskem pro vlasy s hebkostí saténu. Zvolit si můžete ze 14odstínů. Doporučená maloobchodní cena je 124,90 Kč. Více na www.palette.cz.

O barvách Palette Mousse Color jsme psali v uveřejněném článku:

Protřep a barvi: pro ženy a dívky, které se chtějí bavit

Reklama