z2.jpg

„Je to tak. Máme nové pejsky, jmenují se Hubert a Falco,“ prozradila herečka, která je velká milovnice zvířat. „Měli jsme osmiletou fenku Mayu a chtěli jsme k ní parťáky, kteří by ji rozhýbali. Byla už taková líná a jen polehávala a potřebovali jsme, aby trochu běhala,“ svěřila Lucie Zedníčková, kterou jsme potkali při procházce na pražské Ladronce se psí trenérkou Zdeňkou Koldovou z Online psí školy

z3.jpg

Vychovat totiž hodného a poslušného pejska není jednoduché, o to více, když máte štěňátka hned dvě. Proto se herečka rozhodla získat několik dobrých rad od profesionální trenérky a zjistit, zda vše dělá správně. „Během půl hodiny jsem se dozvěděla spoustu informací. Něco jsem dělala dobře a něco špatně, ale budu v tom pokračovat,“ prozradila herečka, která je ráda, že spoustu věcí dva Huberta a Falca učí i starší fenka. Jinak péči o tři mazlíčky zvládá výborně. Dokonce se netají tím, že by se její psí rodina rozrostla.

z1.jpg

„To se u nás nikdy neví, měla jsem vlkodava, mám je moc ráda a chtěla bych ho ještě jednoho,“ prozradila herečka, která si jinak domácnost se třemi pejsky nemůže vynachválit. „Myslím, že to zvládám docela dobře. Máme dům se zahradou, v bytě by to nešlo, když jdu pracovat, tak jsou doma nebo na zahradě,“ prozradila Lucie Zedníčková s tím, že se mohla už naplno vrátit i k práci. „Hraji v několika představeních, v létě budu na letní scéně na Harfě a připravuji nové představení Do toho natáčím seriál pro Českou televizi, a to od poloviny května a moc se na to těším a dabuji i nový americký seriál, je to prima práce,“ dodala herečka.

Reklama