Žádný příspěvek na dnešní téma nepřijde nazmar. Ani ten nejkratší. Proto si v jedné novince můžete přečíst rovnou tři. Jsou od čtenářek Marie, Vladimíry a Jany a my jim děkujeme.

Dobrý den, myslím, že o barvách je to ještě hrozně málo, protože je spousta odstínů. Já třeba miluji červenou, špinavě růžovou, oranžovou, šedou s odstínem do modra a také světle zelenou, takovou tu zářivou. Já bych řekla že tohle členění na povahu lidí je velice nepřesné a že existuje spousta nuancí. Normální tmavě zelenou bych na sebe vůbec nemohla dát, byla bych jak mrtvola. Když jsem byla mladší, milovala jsem světle modrou. A řekla bych, že s  věkem se mění i chuť nosit jiné barvy a to nemůže být povahou

Marie

Mou oblíbenou barvou je červená. Je veselá, svěží a krásná. Když mám něco červeného na sobě, cítím se jako by mi tak nějak intenzivněji pulsovala krev v žilách. Je prostě úžasná!

Hezký den přeje Vladimíra

Zdravím, bude mi pětačtyřicet. Můžu říct, že se mi střídají různá barevná období, ale pořád mám ráda černou, bílou a džínovinu. Zřejmě ještě nezmizela touha vypadat mladě. Ale taky elegantně, tedy spíše sportovně elegantní móda mi sedí nejlépe. Jsem vyučená švadlena a vzpomínám si, jak naše paní mistrová šla do kolen, když jsem v roce 1981 přišla na praxi v džínách a krajkové blůzičce. Prý to byl barbarský pokus o extravaganci. No jo, taková to byla drzost:-)) Za pár let  běžná kombinace. Ale k těm barvám, neopovrhuji žádnou, jen ta světle modrá  mi nějak nesedí. Výborně jsem si zvykla na hnědou, khaki, oranžovou, červenou...barevná trička, košile, tílka, pár kousků a bezva změna, jen to hezky zkombinovat.

Jana

Pozn. red.: Příspěvky neprošly redakční úpravou.

Reklama