ti4.jpg

foto: Shutterstock

Věci nejsou kolikrát takové, jak na první pohled vypadají. To potvrzují příběhy Kateřiny (31), Kristýny (26) a Evy (45). Přečtěte si, s čím se potýkaly, třeba se v jejich zpovědích tak trochu poznáte a pomůže vám to vyřešit i vaše problémy.

Celé příběhy si přečtěte v našich článcích:

Myslela jsem, že jsem nervózní a unavená kvůli dítěti. Příčina byla ale jinde, říká Kateřina (31)

Skoro jsem nevylézala z postele. Okolí to přisuzovalo lenosti, říká Kristýna (26)

Smířit se s únavou a vyčerpáním jsem nechtěla. I po čtyřicítce chci žít v pohodě, říká Eva (45)

Protože všechny tři čtenářky známe, rozhodli jsme se v redakci zprostředkovat jim testování bylinných kapslí Maltoferrochin Dr. Svatek, které jim již po pár týdnech přinesly úlevu.   

Kateřina

Katka začala cítit, že s ní není něco v pořádku, už během doby, kdy čekala miminko. Byla hodně unavená a bez nálady, což přičítala právě těhotenství. Jenže s příchodem dcerky se problémy ještě zhoršily. Péče o miminko je sama o sobě náročná, což si Katka uvědomovala a počítala s tím, ale nečekala, že se bude cítit tak špatně. Místo, aby si užívala rodinné štěstí, trápila ji obrovská únava, ale také podrážděnost. Dostavily se i problémy ve vztahu s manželem, který nechápal, že péči o rodinu zvládá jeho žena s takovou těžkostí. Vždyť jiné ženy to zvládají jednoduše! Katka o sobě pochybovala, trápila se a nevěděla, co dál. Se svým trápením se nakonec svěřila jen tak mezi řečí na pravidelné kontrole gynekoložce. Ta ji upozornila, že za potížemi může stát i nedostatek železa, který se u mladých maminek může vyskytovat. Katka se proto jako samoplátce nechala udělat vyšetření z krve, které opravdu potvrdilo, že má této důležitá látky v těle málo. Katka proto začala užívat bylinné kapsle Maltoferrochin Dr. Svatek, které jí během několika týdnů pomohly.     

Kristýna

Problémy se studentce Kristýně přihlásily už kolem dvaceti let. Vždy byla aktivní, sportovala a ráda vyrážela s kamarády na horách na túry. Jenže najednou jim přestávala stačit, chyběla jí energie. Začala se jim proto vyhýbat, což ji trápilo. Přestávala zvládat i péči o domácnost, začala dělat jen to nejnutnější, protože ji větší fyzická námaha vyčerpávala. Nejhorší byly dny, kdy měla menstruaci, kdy nebyla schopná jít kolikrát ani do školy a musela čelit narážkám spolužáků. Smířila se s tím, že je „líná“, i když v hloubi duše věděla, že to tak není. Vše se změnilo s příchodem do prvního zaměstnání, kdy byla v rámci úvodní prohlídky poslána na vyšetření krve. To jasně prokázalo nedostatek železa v krvi, což začala Kristýna řešit užíváním doplňků stravy – bylinnými kapslemi Maltoferrochin Dr. Svatek, které dostala od naší redakci k testování. Už u jejich užívání zůstala, protože jí pomohly.     

Eva

S nedostatkem železa bojují lidé v každém věku. Důkazem je i pětačtyřicetiletá Eva, kterou začaly trápit pocity vyčerpání, k nimž se přidala také věčná zimomřivost a padání vlasů. Přisuzovala to nejen rychlému životnímu tempu, ale napadlo ji také, zda to nemůže souviset s přechodem nebo snad nějakou vážnější nemocí. Rozhodla se proto jednat a navštívila svoji praktickou lékařku, protože na preventivní prohlídce už pěkných pár let nebyla. Paní doktorka ji za časovou prodlevu nepochválila, ale vzala jí samozřejmě mimo jiné i krev. Z výsledků bylo jasně patrné, že má Eva velký deficit železa, což způsobilo výše zmíněné problémy. Kromě únavy, zimomřivosti a padání vlasů může nedostatek železa způsobit i časté motání hlavy, suchost a lámavost nehtů a jak se Eva dozvěděla od lékařky, u dětí se anémie (nebo-li chudokrevnost) projevuje i poruchami soustředění. Eva upravila na doporučení lékařky jídelníček, do kterého zařadila například více červeného masa, luštěnin nebo pivovarských kvasnic. Kromě toho začala užívat bylinné kapsle Maltoferrochin Dr. Svatek, které jí přinesly brzy úlevu.

Clipboard01.jpg

Co jsou bylinné kapsle Maltoferrochin Dr. Svatek?

Jde o doplněk stravy s přírodním složením bez aditiv a konzervantů. Díky svému složení nemá vedlejší účinky jako podobné preparáty, to znamená, že nemá nepříjemnou pachuť a nedráždí žaludek či střeva. Tyto bylinné kapsle vycházejí ze 125 let staré receptury medicinálních vín Dr. Svatek, která jsou při nedostatku železa také vhodným řešením. Aby doplňky stravy přinesly organismu co největší užitek, musí poskytovat železo v dobře vstřebatelné formě a zároveň obsahovat i další látky a vitamíny. Proto obsahují nové bylinné kapsle od Dr. Svatek chelátovou formu železa, která přináší nejvyšší možné vstřebání a využitelnost železa v těle. Vstřebávání iontů železa navíc podporují i přidané vitamíny C, E a B. Stačí tak každý den užít jednu kapsli s 20 mg železa a vaše tělo snadno obdrží svou denní dávku této důležité látky.

Více na https://shop.herbadent.cz/zelezo/

Reklama