Celé odpoledne si všechny ženy moc užily. Jednou z maminek byla také oblíbená herečka Ivana Jirešová se svou dcerou Sofií. Jak akce probíhala a jak se maminkám s dcerami odpoledne s Dysonem líbila jsme popsali v předchozích rozhovorech:

Jak se oběma dvojicím líbily pomocníci Dyson pro perfektní styling? Zeptali jsme se jich. Stejně tak jsme poprosili o komentář Martina Tyla, uznávaného odborníka v péči o vlasy a kadeřníka, ambasadora značky Dyson.

obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Byly vám představeny vlasové produkty od značky Dyson. Jak na vás na první dojem zapůsobily? Odpovídá herečka Ivana Jirešová:

„Přiznám se, že už je znám a všichni kdo tyto produkty mají, jsou velmi spokojení. Jsem hodně zvědavá na Airwrap. Protože já jak cestuju a u toho i pracuju, tak si tam ty vlasy musím dělat sama, což je pro mě dost náročné, když jsem unavená, tak se ještě k tomu starat o vlasy. Takže pokud to bude fungovat, tak mě to na ty cesty nesmírně pomůže, abych vypadala i na kameru dobře a vydrželo to třeba 12 hodin. Zkoušela jsem i jiné značky, ale nic mi z toho nefungovalo. Výhodou je, že jak jsem na ty vlasy náročná, tak zjistím, co je dobré a co ne“.

6486dce10e749obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Jak se líbily produkty od značky Dyson Markétě a Kateřině, matce a dceři, naším čtenářkám?

Odpovídají obě dvě: „Po naší zkušenosti je vidět, že jsou to profesionální pomocníci, které chcete mít doma. Všechny tři bychom určitě využily. Je pro nás důležité nejen hezky vypadat, ale také aby měly vlasy dobrou péči a neničily se. Styling je pro nás denní rutinou“.

6486dcf48c90aobrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
Co říká Martin Tyl, uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník, ambasador značky Dyson?

„Pro vlasový styling je ideální mít všechny tři pomocníky od Dyson, se kterými pracuji. Vždy je důležité vědět, co od každého přístroje očekáváme, také je důležité, jakou máte kvalitu vlasů, délku a hustotu vlasů“.

S maminkami a dcerami jsme měly možnost vyzkoušet tyto profesionální pomocníky, které můžete mít doma a využít je naplno pro svůj vlasový styling:

Žehličku Corrale

 • Jediná žehlička s ohebnými destičkami, které tvarují vlasy.
 • Navržena tak, aby vytvořila požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede k polovičnímu poškození vlasů.
 • Patentované ohebné destičky: Jsou vyrobené ze slitiny manganu a mědi. Na každé destičce je 15 mikrokloubů, které se ohýbají a přizpůsobují vlasům, čímž se snižuje vlnění a nerozlétávají se.
 • Topné těleso: Průlomové dynamické topné těleso se ohýbá spolu s destičkami a poskytuje tři přesná nastavení teploty: 165 °C, 185 °C a 210 °C.
 • Použití bez kabelu nebo s kabelem: Žehlička Dyson Corrale může být použita bez belu nebo s kabelem. Stačí ji připojit k nabíjecímu kabelu, který se otáčí o 360°, nebo umístit do ergonomicky navrženého nabíjecího doku v pravidelných intervalech během stylingu.
 • Dostupná v několika barevných provedeních.

Co říká na žehličku Corrale Martin Tyl, uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník, ambasador značky Dyson?

„Tato žehlička nejen vlasy vyžehlí, ale umožní tvorbu pevnějších vln. Má spoustu skvělých vlastností. Asi největší přidanou hodnotou pro moje zákazníky je to, že je bezdrátová, což je první žehlička, se kterou jsem se takto setkal. Myslím, že to řeší problém mnoha zákaznic, které díky kabelu měly jednu stranu účesu vytvořenou podle svých představ, ale s druhou se trápily právě kvůli kabelu, nedokázaly s žehličkou dobře manipulovat na druhé straně. Dokonce jsem nyní viděl na TikToku video, jak si slečna dělala vlny v autě – měla tuto nabitou žehličku a využila toho, že je bezdrátová.

6486dda7a87f1obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

„Ochrana vlasů před teplotou vlasů je hodně důležitá, proto používám ochranný sprej, aby byl vlas připravený na zahřátí a odolný před teplotou. Tato žehlička ale umí pracovat s nižšími teplotami, takže vlasy chrání a při tom krásně tvaruje, jak potřebujete“.

Styler Airwrap

 • Revoluční styler s unikátním Coanda efektem, který vlasy šetrně navine k nástavci jen za pomoci vzduchu.
 • Kulma i fén v jednom: Tím, že vlasy vysouší i tvaruje současně, ušetří až polovinu času.
 • Navržen k úpravě vlasů za vlhka: Kombinací vlhkosti ve vlasech se silným proudem vzduchu a řízenou teplotou dokáže tvarovat a vysoušet vlasy bez použití extrémních teplot.
 • 8 různých stylingových nástavců: Díky nim dokáže zvětšit objem kadeří a vln a vyfouká je do sucha. Vyhlazující kartáče zase využívají Coanda efektu k šetrnému přitažení vlasů k povrchu kartáče vzduchem hnaným společně s pramínky vlasů. Napodobují tím techniku foukání do sucha používanou stylisty.
 • Možnost nastavení teploty i intenzity: Teplota dosahuje maximálně 150 °C. Inteligentní systém řízení dokáže změřit teplotu proudícího vzduchu až 40× za sekundu.
 • Elegantní pouzdro: Chrání a slouží k úhlednému uspořádání styleru Dyson Airwrap™ a jeho příslušenství. Je ve světle hnědém provedení, polstrované měkkou tkaninou a s magnetickým zapínáním.

Co říká na žehličku Styler Airwrap Martin Tyl, uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník, ambasador značky Dyson?

„Je to rozhodně super pomocník pro krásné vlny. Nejde od něj čekat vlny, jako když použijete žehličku Corrale, protože ta vytváří pevnější vlny, ale Airwrap vám nahradí perfektně tvorbu vln, které byste dělala foukáním přes kartáč. Za mě je to perfektní styler, nástavce jsou velmi praktické“.

6486dee319e13obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Fén Supersonic

 • Vysoušeč vlasů nové generace s inteligentní regulací teploty.
 • 5 magnetických nástavců pro všechny typy vlasů: stylingový koncentrátor, difuzér, nástavec pro jemné sušení, hřeben se širokými zuby, Flyaway proti polétavým vlasům pro hladký a zářivý look.
 • Navržen tak, aby vytvořil požadovaný styling s použitím nižší teploty, což vede ke snížení poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání jejich přirozený lesk. Teplota vzduchu se měří 40× za sekundu a je neustále pod kontrolou.
 • Ochranná technologie Heat Shield: Povrch nástavců zůstává chladný a to dokonce i při úpravě vlasů z těsné blízkosti.
 • Záporné ionty pomáhají redukovat statický náboj.
 • Zdokonalená akustika: Zaručuje tichý chod vysoušeče.
 • Pop-up Store Dyson je otevřený od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin, můžete si sem osobně zajít a osobně vyzkoušet nejnovější technologie od značky Dyson a dozvědět se o nich od proškolených profesionálek bližší informace. My jsme šly vyzkoušet stylingové nástroje na úpravu vlasů a můžeme je určitě doporučit!

Co říká na fén Supersonic Martin Tyl, uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník, ambasador značky Dyson?

blobid0.png
Foto: Michal Protivanský

„Má úplně jinou technologii než jakýkoliv dosavadní fén. Motor fénu je přesunutý do rukojeti, což je pro mě důležité. Když držíte fén dlouhý čas v ruce, víte, o čem mluvím. S tímto fénem Supersonic je to daleko snazší. Je daleko lehčí než klasické vysoušeče vlasů. Fén má neuvěřitelný tok vzduchu (13 litrů vzduchu za vteřinu), to znamená, že urychlí práci. Tím, že tento fén používáme v mém salonu, mají ho i mí kolegové a klienti si ho mohou vyzkoušet a porovnat, musím říci, že řada z nich už doma Supersonic má“.

Kdo je Martin Tyl

Martin Tyl je přední český hairstylista, wigmaker uznávaný odborník v péči o vlasy a kadeřník celebrit, jehož základnou je salón NewYou. Kromě toho, že je ambasadorem značky Dyson, připravuje také modelky a celebrity na focení pro přední módní časopisy a na natáčení reklam. „Česat hvězdy na červený koberec je pro mě úžasná příležitost ukázat, jaké jsou možnosti a posunout trendy zase o kousek dál. Prostor dostávám hlavně u těch, u kterých jsem si jako osobní kadeřník získal dlouhodobou spoluprací důvěru,“ říká.

Naše články:

Reklama