Teď tu pro vás mám tři krátké příspěvky, samozřejmě na naše dnešní téma: Jak pijete? Jsou od dvou čtenářek jménem Jana a od čtenářky lvicem. Hezké čtení!

Milé dámy, moc Vám děkuju za příspěvky, jsem ráda, že jste napsaly a že čtete náš magazín. :-) Krásný den!


Piju málo.

- asi 1,5 litru

- děti pijí samy, myslím, že dost

- vím, že bych měla vypít alespoň 3 litry tekutin denně, ale to do sebe nějak nemůžu nalít. Po skleničkách vody a skleničkách čaje to 3 litry nejsou, to spíš jen výjiměčně nebo v létě.

Jana S.


Milá ženo,

pitný režim s vypitím až 3 litrů denně je holý nesmysl a protože je vyrobeno neskutečné množství pet láhví, nepodporuju ty darebáky a piju bylinky, vodu a čaj s medem, to mi vyhovuje.

Jsme tady opravdu 40 let pokusnými králíky a zkouší co naše těla vydrží ať už se jedná o stravu s jogurty, margaríny, ale to co je nechutné dávají nám ibalginy, brufeny, které sice utlumí bolest, ale ničí další orgány.

Děkuji za Vaše výborné tipy, recepty atd. jste Božííííííííííííííííííí, jen tak dále.

Vaše fanynka Jana


Přeji hezký den,

velmi se snažím dodržovat pitný režim. V zimním období je to sice těžší. Většinou střídám různé druhy neslazených minerálek. Mám velmi ráda čaj. Nedovedu si bez něj představit ani jeden den. Často zkouším různé druhy čajů a jejich novinky. Mám v oblibě sypaný čaj Vzpomínky na Afriku. Nedám dopustit ani na bylinkové čaje jako je mátový čaj.

Přeji hezký zimní den

lvicem

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak pijete?

  • Pijete hodně, nebo málo?
  • Kolik litrů tekutin vypijete za den?
  • Jak pijí vaše děti? Musíte je nutit, nebo pijí dost?
  • Co si myslíte o tom, že by člověk měl vypít víc než 3 litry tekutin denně?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo z vás získá čaje Jemča, a to Kolekci zelených čajů a Kolekci čajů Pigi. Abyste dodržovaly ten pitný režim. :-)

caj4caj5

Reklama