64ca296d02274obrazek.png
Foto: Shutterstock

Navlékněte plavky a hurá na výlet
Často se vám stává, že jste na dovolené, koupili jste si výlet a součástí programu je i koupání? Nechcete řešit převlékání, takže byste si rádi plavky vzali na sebe hned ráno, ale nevíte, jak to zkombinovat? 

Velkým trendem letošního léta jsou podle návrhářky Terezy Trusinové plavky jako součást vrchního ošacení: Proto by v šatníku neměly chybět plavky, jejichž top lze kombinovat se sukní, kalhotami nebo kraťasy, můžeme je nosit k saku či pod rozhalenku. „Stále častěji pozoruji, že plavky už nejsou pro ženy pouze funkční záležitostí. Stejně šaty, kabelky nebo boty se stávají součástí jejich stylu, který jim pomáhá vystoupit z davu. Plavky tak mohou být skutečně designerským kouskem,“ říká návrhářka.

64ca2599b5890obrazek.png
Plavky Bezvasport, 524 Kč / Džínové kraťasy, Mango, 699 Kč / Sandály Deichmann, 559 Kč / Košile M&S, 999 Kč / Kšilt, Vero Moda, 399 Kč

Foto: Se souhlasem Bezvasport, Mango, Deichmann, M&S, Vero Moda

Svítivá barva je letos v kurzu
Neonové barvy letí, takže ať už chcete být za Barbie, mořskou pannu nebo Červenou karkulku, neuděláte chybu. S tou karkulkou si trochu děláme srandu, červená je vášnivá a sexy, budete v ní vypadat jako Pamela z pobřežní hlídky. Vykrojená záda a lehký výstřih tomu dodají ten správný šmrnc. A i když máte kila navíc, červené se nebojte, sekne všem a bude ji mít málo kdo.

64ca274bb8e35obrazek.png
Plavky, Calzedonia, 1 159 Kč / Kalhoty Next, 930 Kč / Žabky, Michael Kors, 1 029 Kč / Taška, Rivalenti, 279 Kč
Foto: Se souhlasem Calzedonia, Next, Michael Kors, Rivalenti

Bílou zvýrazníte opálení
Bílým a obecně světlým barvám se lidé vyhýbají, protože se bojí, že v nich budou vypadat silnější, než ve skutečnosti jsou. Vyloženě svítivé bílé plavky vypadají krásně, ale praktické jsou už méně. Jednak je velmi těžké je udržet opravdu bělostně bílé a za druhé jsou průhledné. To ale neznamená, že nemůžete zvolit bílé doplňky, i s nimi vám krásně vynikne zlatavé opálení. Jděte do stylu Tomato Girl a vyrazte v přirozených světlých odstínech i materiálech.

64ca28db6cdd9obrazek.png
Plavky Creammy, 1 700 Kč / Sukně Seafolly, 1 190 Kč / Macramé kabelka OYSHO, 999 Kč / Boty Birkenstock, 1 699 Kč / Klobouk, 3 699 Kč

Foto: Se souhlasem Creammy, OYSHO, Birkenstock, eobuv, Patrizia Pepe

Zdroj: Návrhářka Tereza Trusinová, autorka článku, archivy firem

Čtěte také:

Reklama