Také Iveta Bartošová se probojovala do nominace na nej českou písničku. Takhle zpívá o Třech oříšcích všem Popelkám. Nominaci zaslala posluchačka Sárinka.

To je ta na světě nejlepší zpráva, pro ty, kdo uvěří, stane se zázrak!“ o kouzle tří oříšků zpívá Iveta Bartošová v nominaci posluchačky Sárinky...


Dobrý den, vzhledem k tomu, že mám tři děti a z toho devítiletou dcerku, která má ráda pohádku Tři oříšku pro popelku (českou pohádku) a líbí se jí i jiné písničky od Ivety Bartošové... posílám Vám právě písničku od Ivety Bartošové. A i když je poslední dobou Iveta Bartošová hodně bulvárama pomlouvána..... myslím si, že na 90 procent je to lež. Já sama drbům nevěřím a jako takové nesnáším. Soudit a pomlouvat lidi aniž by s ním žili.... není na místě a každý si v dnešní době může psát beztrestně co chce a o čem chce. Bohužel je to ale pro lidi jako je Iveta Bartošová možná tou nejhlavnější příčinou, proč má problémy jaké má. Já osobně ji držím palce, aby se uzdravila a začala zase zpívat..... to lidé zapomněli jaké nádherné písničky nazpívala?
Tři oříšky pro Popelku posílám já mamina 30 a má dcerka Sárinka.
Přeji hezký den redakci a všem ženám na ženě-in.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

Nominace už skončili - písničky již neposílejte! Okolo 17.00 hodiny se můžete těšit na rozsáhlou anketu, kde budete moci vybrat nej českou písničku, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

syoss

Reklama