Koho jiného bych se měla zeptat na názor k dnešnímu tématu, než mojí redakční kolegyně, z oblasti módy, Dany Svobodové. Startující příspěvek jsme nazvaly „tri niti v riti“

Na toto téma jsem psala před nedávnem článek, a protože své názory neměním, dovolím si ho ocitovat znovu, navíc se k dnešnímu tématu skvěle hodí.

Tanga, strings nebo hot pants?

Pohoršuje vás bavit se o prádle? Respektive o spoďárech? Ano, je to čistě jen vaše osobní věc, co ukrýváte pod perfektní vnější slupkou. To vám nikdo nebere. Ale prádlo podléhá módě úplně stejně jako třeba kabáty, tak proč z toho dělat vědu.
Pamatuji si, kdy jsem poprvé viděla kalhotky typu string - „tri niti v riti“, jak je někdo vtipně nazval. Možná mi to nebudete věřit, ale bylo to asi tak před dvaceti lety na Občanské plovárně, kam jsem se občas chodila opalovat místo školy. Malá plovoucí pláž, kde holky směle odkládaly vršky plavek a měly bžundu z hlídkujících říčních příslušníků VB, kteří pravidelně připlouvali kontrolovat, zda se dodržuje mravnost a pořádek. To byl fofr... hledejte v plavkách občanku!
No a tam jsem poprvé spatřila to prťavé cosi, co se skládalo z malého trojúhelníčku vpředu, přidržovaného tenounkými šňůrkami. Dotyčná měla nejen nevídané „plavečky“, ale i výstavní půlky, které se setkávaly se zjevným zájmem jak vodních strážců zákona, tak všech spoluopalujících. Všechny jsme jí záviděly. Obojí.
Není divu, jestli si některá ještě pamatuje, jak vypadalo prádlo v osmdesátých letech.
Ale doba pokročila a my si dnes takové string můžeme klidně koupit. Tedy abych byla přesnější… vy, já určitě ne. Jednak nejsem majitelkou výstavních půlek, a i kdybych byla, nepřipadá mi to právě nejpohodlnější. Já už asi zůstanu u klasiky, jestli se tak dají nazvat kraťásky neboli „hot pants“.

Jejich střih, který dokáže udržet leccos v tajnosti a přitom se nepodobá bombarďákům našich babiček, mi naprosto vyhovuje.
Tanga a string s radostí přenechám mladým a štíhlým prdelkám.
I když jednou jsem byla svědkem, jak si takové pidi kalhotky kupují i dámy kyprých tvarů.
Nu což, proti gustu…

Dana

_________

Dano, děkuji - a stejně jako Ty, zůstávám u klasiky.

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

Reklama