Britské herečce Amiře Casar by měl možná občas někdo poradit, jak se vhodně oblékat. Alespoň pokud jde o róbu na červený koberec během prestižní události, jakou bezpochyby filmový festival v Cannes je. Na tomhle outfitu je špatně snad všechno. Čelenka, velká nepřehlédnutelná oranžová náušnice, kterou má herečka pouze na pravém uchu, šílený zelený náramek na levé ruce, boty s pásky přes kotníky, které opticky zkracují nohy, puntíkované punčochy, obří tylový límec i vzor na šatech – to vše nevypadá dobře ani jednotlivě, což teprve dohromady.

profimedia-0433173386.jpg
 
Dobře šaty nezvolila ani francouzská herečka Marina Fois. Její outfit patří mezi to nejhorší, co bylo v úterý na červeném koberci v Cannes k vidění. Lesklé polokozačky nad kotníky jí navíc opticky zkracují nohy. Také to vypadá, že si Marina nestihla ani zajít ke kadeřníkovi. Ucházející je snad jedině kabelka.

profimedia-0433197051.jpg
K nejhorším patří i šaty americké herečky Chloë Sevigny. Přitom by stačil jen trochu jinak řešený horní díl. Světlá „podprsenka“ upoutává příliš mnoho pozornosti na hereččin dekolt. Vypadá to, že z něj každou chvíli vykoukne něco, co by nemělo. Navíc to ňadra opticky podivně tvaruje, jakoby byla spíše placatá a do špičky. Herečka, která je známá svou vážní pro modely značek Chanel a Simone Rocha, vystoupila z vlastního stínu a sáhla pro šaty od Muglera. Udělala však správně?

profimedia-0433230203.jpg

Zdroj: Profimedia

Čtěte také:

Reklama