Vanessa Hudgens

Herečka na červeném koberci odprezentovala návrat trendu takzvaných mullet šatů. Říká se jim podle účesu mullet, který nosil například Jaromír Jágr. Vlasy jsou ostříhané tak, že jsou vepředu kratší a vzadu delší. A stejně je to i u šatů. Třpytivé bronzové šaty od značky Michael Kors disponovaly vlečkou zabudovanou do živůtku. Herečka k šatům zvolila boty na vysokém podpatku a masivní diamantový náhrdelník ve stylu chockeru.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Karolina Kurková

Třpytila se i česko-americká supermodelka, která sáhla po zlatých šatech, které měly opět zkrácenou délku v přední části. A znovu šlo o značku Michael Kors. Outfit modelka doladila zlatými doplňky v podobě sandálků, náušnic, náhrdelníku a prstýnku. V krátkém účesu vypadala velmi šik.

profimedia-0711023595.jpg
Foto: Profimedia

Leni Klum
Nechyběla ani osmnáctiletá dcera modelky Heidi Klum, která jde ve stopách své matky. Díky své kráse si vybrala stejné povolání a rovněž se živí modelingem. Zvolila černé krajkované šaty se špagetovými ramínky, které kopírovaly její štíhlou postavu. I v tomto případě šlo o značku Michael Kors.

profimedia-0710956325.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Instagram Karoliny Kurkové, Elle, People