fsd.jpg

Fluid Collistar
Už dlouho jsme hledaly rtěnku, která by byla ve světle cihlové barvě. Jenže máme zkušenosti snad už s každou, která je běžně na trhu, a tak víme, které vydrží a co od nich čekat. Víme, že se nevyplatí kupovat Chanel, ale třeba Kat Von D jsou skvělé. Nevyrábí se však v odstínu, který jsme chtěly. Už to vypadalo, že je boj předem prohraný, ale potom nám poradila velmi ochotná vizážistka v parfumerii Douglas. Se značkou Collistar jsme zatím neměly zkušenosti, ale už teď víme, že bude naší oblíbenou. Nevysušuje, drží a na rozdíl od spousty jiných fluidů má opravdu přirozenou barvu.
Cena: 650 Kč

s.jpg

Paletka Too Faced Palm Springs Dreams 
Nutno dodat, že stíny skoro vůbec na běžné nošení ani jedna z nás nepoužíváme, ale v poslední době se nám začaly líbit takové, ve kterých jsou třpytky. A tak jsme vyrazily obhlédnout, co je na trhu. Hned na první pohled nám učarovala paletka Palm Spring Dreams od Too Faced, která nabízí zajímavé odstíny s jemnými třpytkami. Třpytky se nedrolí z oka a na víčku vypadají vážně skvěle. Jen cena je tedy trochu vyšší.
Cena: 1 320 Kč

658952aaac17379a09037e8b859dfee1-Vzacne-drevo-tuhy-sampon-25-g.png

Navia Tuhý šampon s kondicionérem
Šampony s kondicionéry úplně nesnášíme. Většinou způsobí to, že máme vlasy zplihlé. Ale konkrétně tento, který je na tmavé vlasy, klidně už týden používáme. Jedná se o tuhý šampon určený na tmavé vlasy a obsahuje oleje ze santalového, růžového a cedrového dřeva. Vlasy jsou po něm hezky nadýchané a lesklé, takže za nás určitě jeden z těch nejlepších tuhých šamponů vůbec. Seženete ho na econea.cz
Cena: 84 Kč

Reklama