Říká se, že každý začátek je těžký, milé ženy-in, ale stejně jako spousta jiných vžitých úsloví, i tohle konstatování je samozřejmě velmi relativní. V tom mi jistě dáte za pravdu.

Co těžkého je například na začátku dovolené, začátku uzdravení z těžké nemoci, nebo obecně, začátku šťastné životní etapy? Samozřejmě, téma nových začátků je poměrně široké a pro některé z vás možná příliš obecné. Nicméně i to je relativní.

Ale k věci. Musím se přiznat, že mám ryze osobní důvod, proč jsem si právě dnes zvolila právě tohle téma. Donedávna jsem patřila mezi vás. Byla jsem sice občasnou, ale o to /soutěž:vlož(18)/zaujatější čtenářkou našeho magazínu. A právě díky tomu jsem zaregistrovala redakční výzvu, nabízející možnost v ženě-in pracovat.

Jde o mou první zkušenost s internetovým médiem, ale nemám ráda stereotyp a nové výzvy mě většinou nenechávají v klidu. A tato pracovní nabídka mi připadala zajímavá a inspirativní. Nelenila jsem a na inzerát zareagovala. Po běžném zkušebním procesu a několika „učednických dnech“ tedy začínám.

Dnešek je mým dnem D, dnem nového začátku. A bez mučení se přiznám, lehce nervózního začátku. Pod laskavým dohledem šéfredaktorky Markéty - alespoň doufám, že nezavdám příčinu k nelaskavému dohledu - se poprvé zapojím do zdejšího dění, tentokrát však z druhé strany. Nikoli v roli čtenářky, ale v roli redaktorky a editorky. Držte mi, prosím, palce a pokud se náhodou nacházíte v podobné situaci jako já, napište mi o tom. Já vám budu držet „pěsti“ úplně stejně.   

A co vy, milé ženy-in? Začínáte s něčím podstatným? S čím?

Jak vzpomínáte na své školní, manželské, pracovní, mateřské, sportovní, kuchařské, či jiné začátky?/soutěž:sem(19)/

Prožily jste někdy na vlastní kůži extrémně těžký, šťastný, komický nebo třeba trapný začátek?

Začínaly jste někdy pod tlakem, z donucení?
A jaké to mělo výsledky?

A co třeba radikální začátek nového života? 

Pište, vzpomínejte, smějte se, třeba i – ale jenom maličko, prosím – nadávejte, ale ZAČNĚTE!

 

Reklama