Opakované praní, sušení, žehlení, různé druhy znečištění, pot a různé povětrnostní podmínky - všechny tyto vlivy působí na textilní vlákna a snížují jejich odolnost. Výsledkem může být změna barvy, blednutí odstínů nebo zašednutí. Nikoliv však s novým pracím prostředkem Perwoll renew 3D effect od firmy Henkel, který je zárukou, že o vaše prádlo bude postaráno hned ve třech dimenzích - zajistí intenzitu, stabilitu a zářivost barev prádla, které vydrží déle jako nové.

Díky pracím gelům Perwoll renew 3D effect po každém praní zůstane vaše oblečení jako nové. To je důvod, proč je Perwoll renew 3D effect ten správný speciální prací prostředek, který jemně vypere a zároveň pečuje o barvy a textilní vlákna vašich oděvů. Také proto je Perwoll nejprodávanější speciální prací prostředek v České republice.

Perwoll renew 3D effect

j

Nové složení pracích gelů Perwoll renew 3D effect podporuje perfektní vzhled vašeho oblečení s každým praním. Chrání barvy každého vlákna, zabraňuje změnám a uvolňování barev v průběhu praní. Perwoll renew 3D effect pečuje o oblečení ve třech dimenzích – zajišťuje intenzitu, stabilitu a zářivost barev.

Perwoll renew 3D Color effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé barvy oblečení déle jako nové. Perwoll pečuje o sytost vašeho zářivě barevného oblečení a omezuje jeho blednutí.  

Perwoll renew 3D Black effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé černé a tmavé oblečení déle jako nové. 

Perwoll renew 3D White effect – pro zářivě bílé oblečení bez potřeby bělení, omezuje zašednutí během praní, pro dosažení jasně bílé. 

bPerwoll renew 3D Sport effect - pro dokonalou svěžest sportovního oblečení s „Re-fresh“ efektem, neutralizaci nepříjemných pachů a ochranu membránových textílií u funkčního prádla. S Perwollem renew 3D Sport effect zůstává sportovní oblečení ve skvělé formě po delší dobu.

Řada speciálních pracích prostředků Perwoll renew 3D effect je k dispozici od srpna za  následující doporučené maloobchodní ceny: 119 Kč (1l), 199 Kč (2l) a 299 Kč (3l) .

Více informací o značce Perwoll najdete na www.perwoll.cz

Reklama