Jak probíhá náš projekt se třemi čtenářkami, které jsme vybrali do projektu „Hubnete s námi“? Ve středu byl velký den – všechny tři dorazily k nám do redakce, kde proběhlo s každou zvlášť odborné poradenství s předáním části produktů Ketodiet www.ketodiet.cz, vážení, focení, rozhovory s redaktorkami.

Byly jsme velmi mile překvapené ze setkání, všechny tři - Miriam, Anna a Veronika byly moc milé a odhodlané k hubnutí. Každá má své cíle, které chce s dietou dosáhnout, během 2 až 3 měsíců, kdy bude náš projekt probíhat.

Redaktorky si je vyzpovídaly, takže se již tento týden můžete postupně těšit na jednotlivé představení spolu s fotkami a jejich příběhem.

čttenářky

čttenářky

čttenářky

Do projektu také bude vstupovat redaktorka Elly se svou kamarádkou, které se rozhodly, že začnou spolu a ve dvou, že jim to půjde dobře. Zajímá nás, jaké budou mít výsledky, když se budou vzájemně podporovat a kontrolovat. Elly navíc připraví recepty, které sama vyzkoušela a může je doporučit ostatním. Zajímá vás, jak tyto dvě kamarádky dopadnou? Nás také! Elly již s Ketodiet zkušenosti má, takže dle jejích slov sází na jistotu – před rokem za 2 měsíce zhubla 10 kg a nyní chce také.elly

Jak si povedou všechny účastnice? O kolik kilo budou na konci lehčí? Jste stejně zvědaví jako my? Sledujte naše pravidelné články v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete - zde najdete všechny uveřejněné články s příběhy jednotlivých čtenářek, které s námi hubnou.

Koho jsme vybrali? Nečetli jste? Zde je náš článek:

keto

Reklama