pa.jpg
TEFAL Pure Tex (DT9530)
je ideálním pomocníkem všech, kteří se potýkají s nedostatkem času, a to hlavně díky svému rychlému nahřátí. Napařovač je praktický a intuitivní 4v1, který disponuje speciálními nástavci pro maximální péči o vaše oděvy. Oblečení a jiné textilie s ním můžete nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, nově navíc čistit, a ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci. Pure Tex dosahuje vysokého parního výkonu, proto úspěšně likviduje až 99,99 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Je připraven se už za 15 vteřin postarat o všechny vaše domácí textilie a oblečení. Doporučená cena 2 799 Kč.
pa2.jpg

TEFAL Cube (UT2020) je lehký, přenosný a kompaktní vysokotlaký napařovač, se kterým můžete kromě oděvů dezinfikovat i váš domov. S ultra-lehkou žehličkou (530 g) se manipuluje snadno a úklid či péče o prádlo jsou rychlé – žehlící plocha se rozpálí až na 145 °C. Tefal Cube má navíc vysoký průtok páry 90 g/minut a zvýšenou rychlost až 200 g/min, oproti standardu 45 g/min u ostatních napařovačů. Pára tak mnohem rychleji a hlouběji proniká do látky, ve které zahubí až 99,99 % virů a bakterií. Sanitace domácnosti nikdy nebyla snazší. Doporučená cena je 7 999 Kč.
pa3.jpg

A pokud byste raději komplexnějšího pomocníka: Všestranný Tefal IXEO Power (QT2020) vás svou sílou ohromí. Žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní polohovatelná žehlící deska Smart Board vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci. Praktické 3v1 zahrnuje desku pro snadné žehlení, od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů. Vyjímatelná základna se žehličkou lze pohodlně přenášet po domácnosti, můžete dezinfikovat záclony, pohovky či jiné tkaniny v domácnosti. Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry a díky její intenzivní síle zahubíte až 99,9 % bakterií, odstraníte zápach a osvěžíte prádlo, které se stane hygienicky čistým. Doporučená cena je 10 999 Kč.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na ROWENTA.CZ60bf735420445obrazek.png

Reklama