Znáte ten zákon schválnosti, kdy vám při intimní chvilce s partnerem začne zvonit telefon? Průzkum Durhamského Centra pro sex, Gender a sexualitu zadaný firmou Durex odhalil, že třetina lidí jej zvedne i během sexu. Jste mezi nimi? Napište nám o tom a získejte od nás knížku plnou požitků...

sex

Není pochyb o tom, že všudypřítomné využívání technologií má ve vztazích vážné dopady na četnost i délku milování a vede k napětí ve vztahu. „Někdy jsme spolu v posteli, já sjíždím Facebook a on si zase surfuje na nějaké sportovní aplikaci. Dobře si uvědomujeme, že doslova sedíme spolu v jedné posteli, a přitom žijeme v jiných světech,“ uvedla jedna z respondentek. Tento pár však rozhodně není výjimkou. Dvě pětiny párů podle průzkumu už někdy odložily sex právě kvůli telefonům, laptopům či tabletům.

Společnost Durex proto přišla s nabídkou průlomového technologického řešení, které zlepší sexuální život lidí po celém světě. A nalákala na něj statisíce zvědavců. Jaké bylo ale jejich překvapení, když dostali jednoduchou radu. Technologickou vychytávkou je prosté tlačítko, které měly celou dobu před očima – „vypnout“.

A jak si dokážete sex užít vy? Necháváte se vyrušovat, nebo jste pravými požitkáři? Nejtrefnější komentář v diskusi pod tímto článkem od nás získá tematický dárek, novou knihu Požitkář od spisovatele Richarda Masona.

pozitkar

Vydalo nakladatelství LEDA.

Reklama