Ptali jsme se českých běžců, kdy se jim nejlépe běhá a u pravidelných sportovců jasně vyhrály podvečerní nebo večerní hodiny. Také proto jsme se rozhodli dát i letos tisícům lidí možnost proběhnout si s rodinou nebo přáteli vlastní město v závodě, kde vyhrát není to hlavní,“ říká Maurick Schellekens, generální ředitel NN ČR. „NN Night Run je jedinečný svou dobrodružnou atmosférou, která se nejlépe projeví až po setmění, kdy lidé běží městskými uličkami s čelovkou na hlavě,“ dodává.

Série nočních zážitkových běhů NN Night Run 2019, kterých se každoročně zúčastní přes 40 tisíc běžců, začne v dubnu v Ostravě, odkud se přesune do Hradce Králové. V květnu se poběží v Brně a Liberci, v srpnu se přidá Most a Praha, v září Plzeň a v říjnu se konají poslední závody v Českých Budějovicích a Olomouci. Zájemci se mohou už nyní registrovat na všechny běhy na internetových stránkách www.night-run.cz, kde zároveň naleznou všechny důležité informace o závodu.

Pro sportovce a jejich fanoušky bude i letos připravený bohatý doprovodný program ve speciálním NN stanu. Běžci si budou moct doplnit energii v kyslíkovém baru nebo se osvěžit Fresh NN drinky. K dispozici bude i diagnostika stopy, fotokoutek nebo malování na obličej.

Pojišťovací skupina NN Group zajišťuje finanční budoucnost lidem už přes 170 let a působí v 18 zemích světa. Dlouhá léta je hlavním sponzorem velkých běžeckých podniků po celé Evropě a v Japonsku, včetně maratonů v Rotterdamu a Okinawě a závodu San Silvestre Vallecana v Madridu. V Čechách je NN již od září 2016 generálním partnerem série zážitkových běhů pro celou rodinu NN Night Run.

Reklama