Magic11, které letos bude 44 let, ke mně přišla poprvé už před půl rokem poradit se, jak pečovat o pleť a jak se správně nalíčit.

A tak se směle svěřila nejen mně jako vizážistce, ale především vám, milé ženy-in, které budete její proměnu posuzovat. Magic11 působí velmi jemně, žensky, kultivovaně, i když rázná dikce prozrazuje její původní, pro ženu velmi nezvyklé povolání: ještě nedávno pracovala jako vojenská letecká dispečerka. Magic11 bydlí na kraji Prahy s manželem a dvěma syny a je to velmi milá a komunikativní žena, s níž jsme si už dávno padly do oka.

Nafotila jsem ji tak, jak ke mně na proměnu přišla, tedy nalíčenou od rána:

proměna

Posléze ji odlíčila:

proměna

A pustila se do líčení: Nejdříve zde velmi diskutované obočí: zásadně zbytečně nikdy netrhám - jen čistím pod vnější částí a u kořene nosu - jsem zastáncem přirozeného tvaru, který je naštěstí nyní módní. Blondýnám spíše dokreslím, jako právě zde - použila jsem velmi opatrně tužku na obočí určenou světlovláskám.
Oči má Magic11 vzácně sytě modré a nepříliš velké. Proto jsem se pokusila zvětšit je protažením zvýrazňujícího matného tmavomodrého stínu a šedomodré konturovací tužky do vnějších koutků (linku jsem kreslila jen od poloviny nahoře i dole do řas, abych oko zbytečně nezmenšila, a rozmazala ji štětečkem). Samozřejmě jsem předtím použila do koutků a pod obočí lesklý bílý stín bílý a na horní i dolní pohyblivé oční víčko broskvový. Rty jsem orámovala konturkou, vyplnila rtěnkou a dotvořila leskem v barvě růžovooranžové (barva tvářenky).

Zde se nejprve podívejte, jak se čtenářka nalíčila před nedávnem sama, když u mě absolvovala minikurz denního líčení pomocí stejné dekorativní kosmetiky krok za krokem podle mých instrukcí:

proměna

A zde je výsledná proměna (k délce a barvě vlasů nemám připomínek, pouze jsme trošku učesaly):

proměna

A trošku jiné barevné pojetí fotky:

proměna

Čtěte také:

Reklama