• Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od čtvrtka 12. 4. do úterý 17. 4. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

  • Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 21. 3. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

5ad0a7506159cobrazek.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do úterý. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den.

To, ale není vše!

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pátek, sobota+neděle, pondělí a úterý) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Od čtvrtka do úterý můžete vyhrát balíček Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč! V balíčku se můžete těšit na: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.
Cena za věrnost je Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Celkem rozdáme 5 výher Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč a Věrnostní cenu (pokud budete hledat symboly každý den) Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

A protože je změna život, tak se v příštím týdnu můžete těšit na Samolodě o super ceny!

Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně

5acdf42248451obrazek.png

Dopřejte své pleti Sedmikráskové pleťové lázně, a objevte tak 7 kouzel Vaší krásy: hydrataci - omlazení - zpevnění - regeneraci - zklidnění - výživu a rozjasnění. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť. Unikátní receptura všech produktů od české značky Manufaktura zajistí Vaší pleti výjimečnou péči. Kosmetika Sedmikráska má hydratační, omlazující a regenerační účinky, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí a je doprovozená jemnou bezalergenní vůní. Balíček obsahuje: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.

Cena za věrnost:

5acdf47240cc7obrazek.pngTefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny.

Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv.

Naplnit, rozmixovat a jít!

Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života.

Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší.

Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!