Na počátku měsíce února jsme vám představili tři čtenářky, které s velkou odvahou přijaly naši výzvu. Ta spočívala v hledání odvážných žen, jež by s námi byly ochotné zhubnout, a zapojit se tak do hubnutí s Ketodiet. Jednou z odvážných žen je i 23letá Markéta Bačinová, jejíž současná váha při 172 centimetrech činí 111 kg.

Markéta

S milou a upovídanou Markétou, která se rozhodla radikálně změnit svou váhu a taktéž svůj dosavadní život, jsem se sešla v malé kavárně v centru Prahy, abych ji pro vás vyzpovídala. Jaké jsou její cíle a proč se vlastně pro Ketodiet rozhodla?

Markéto, řekni nám, proč jsi se pro Ketodiet rozhodla?
Ani vlastně pořádně nevím. Už jsem zkoušela řadu diet, ale bez většího úspěchu. A teď doufám, že se to zkrátka změní, udělám pro to vše (smích). Navíc s Ketodiet hubne i řada známých osobností s velkým úspěchem, takže doufám, že se mezi ně zařadím i já.

Proč myslíš, že tvé předešlé diety nebyly úspěšně?
Protože jsme nebyla schopna dodržovat stravovací plán. Bydlela jsme na koleji, a tam to zkrátka nešlo, teď už toho ale jistě budu schopná, od Nového roku už jsem ze své počáteční váhy totiž zhubla 9 kg!

Jak jsi to dokázala?
Pouze tím, že jsem přestala pít alkoholické a slazené nápoje. Nyní piji jen neslazený čaj a naprosto se vyhýbám alkoholickým nápojům. A také jsme přestala užívat antikoncepci. Takže jsem přesvědčená, že s Ketodiet to půjde snadno (smích).

Markéta

Uvedla jsi, že ti sport není cizí, jsi připravená se věnovat pohybu ještě více než doposud?
Jistě! Dokonce jsme si domů pořídila běžecký pás a momentálně se snažím sportovat každý den, navíc dvakrát týdně hraju squash, takže sport pro mě není žádný problém

Markéto, máš z jídelníčku, který ti bude v rámci Ketodiet sestaven, obavu?
Vůbec ne! Jsem moc ráda, že například doporučené koktejly jsou s různými příchutěmi, a tak nebude má strava monotónní, zeleninu mám taktéž ráda, takže se na to těším.

Markéta

Prozraď nám, jaký je tvůj cíl? Čeho bys chtěla dosáhnout?
Svou vysněnou váhu nemám, ale rozhodně bych chtěla v létě nosit šaty, na které nemám momentálně odvahu. Chci se zkrátka sama sobě líbit a cítit se dobře, navíc v létě jdu své sestře, která se v srpnu vdává, za svědkyni. Na tuto příležitost jsem si vyhlídla krásné levandulové šaty, a čím menší velikost budou mít, tím budu spokojenější (smích).

Jak je Markéta s dietou spokojená? Zhubla už nějaká další kila? To se dozvíte již brzy v našem článku.

Partnerem projektu je značka Ketodiet

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Všechny příběhy můžete sledovat v naší podrubrice //zena-in.cz/kategorie/hubnete

Čtěte také:

Reklama