Na partnery neměla štěstí. Každý z jejích třech vztahů ztroskotal na tom samém. Příčinou byla vždy nevěra. Takhle to možná vypadá, že k zahýbání měli ti parchanti důvod, ale vůbec ne! S každým z nich nám to v posteli klapalo skvěle, nikdy si na nic nestěžovali. I vztah se zdál v pořádku. Jenomže ten první se vrátil k bývalce, ale až poté, co mě s ní tři měsíce podváděl! Druhý přítel byl od začátku děvkař, ale já to dlouho odmítala vidět. No a třetí mě zklamal po pěti letech, kdy jsme už plánovali svatbu. Opilý se vychrápal na vánočním večírku s kolegyní, a pak už v tom prostě pokračovali. Půl roku mě podváděl, než mi to nějaký dobrák od nich z práce naprášil!“ popisuje své zkušenosti Eva, pro kterou byla tato zrada poslední kapkou. Na muže zanevřela. I když ne úplně.

Ke mstění se všem nevěrným mužům ji inspirovala jakási kniha, v níž hlavní hrdinka testovala věrnost kamarádčina manžela. „Samozřejmě se nechal svést, takže jeho žena pak měla pádný důvod k rozvodu, o němž uvažovala. Řekla jsem si, že by to tak mohlo fungovat i v běžném životě. Ženy přece mají právo vědět, koho mají doma! napadlo Evu, a tak začala spřádat plány. Od nich byl už jen krůček k realizaci.
5bfbd3c470461obrazek.png
„Na seznamovací sociální síti si vyhlédnu pěkného chlapa a začnu si s ním psát. Nikdy nezapomenu zmínit, že jsem zadaná, a hledám jen diskrétní vztah. Pak už nebývá problém, aby se k partnerce přiznali i oni. Pokud je dotyčný zadaný, dám si s ním rande a většinou skončíme někde na hotelu. No co! Proč by si nezadaná ženská nemohla užívat! Tam ho poprosím o půjčení mobilu, jako že mám ten svůj vybitý, a potřebuji si nutně zavolat. Během toho mu projedu seznam, najdu v něm jeho partnerku a číslo si opíšu. Ať vím, kam mám pak poslat obrázkovou zprávu s pikantní momentkou z naší vášnivé noci,“ popisuje své praktiky Eva, která si vůbec nepřipadá jako podvodnice.

„To oni jsou ti, co podvádí! A jejich ženy mají právo o tom vědět. Mohou mi být jen vděčné. I když mi většinou posílají zpět zprávy jiného obsahu… A taky už se mi stalo, že jsem schytala pár facek od jednoho z těch napálených chlapů. Ale co, já se zastrašit nenechám. Snad tím některým ženám pomůžu k životu bez ponižování,“ dodává Eva.

Čtěte také:

Reklama