Nový závod, nová výzva. Pojďte se proběhnout pražskou Stromovkou v Pražské štafetě. Čtyři běžci, pět kilometrů a spousta zážitků. My jdeme do toho!

beh

Jedná se o úplně nový závod v jednom z nejoblíbenějších běžeckých parků hlavního města. To je Pražská štafeta 4x5 v režii RunCzech, která se poběží v úterý 19. dubna odpoledne. Na čtyřech pětikilometrových okruzích se Stromovkou proženou celkem čtyři tisícovky běžců. Čtyřčlenné štafety mohou být firemní, rodinné nebo složené z kamarádů. Ať už týmy poběží v jakékoliv sestavě, příjemné odpoledne plné sportu, zábavy a setkávání čeká na všechny.

O akci jsme už psaly i zde: Tip na dubnovou akci pro běžce: pražskou štafetu 4x5 poběží čtyři tisíce lidí

My jsme se s kamarádkami domluvily, že se přihlásíme a štafetu poběžíme. Jedná se o pět kilometrů, to bude velmi příjemný běh, na který můžete natrénovat i vy. V dubnu už bude teplo, poběží se parkem, už se na to těšíme.

Klára Křížová

Mám ráda takové akce, úplně na svých kamarádkách vidím, jak je přihlášení na akci motivuje. Začaly trénovat, i když je venku ještě chladno – běhat se dá v každém počasí, jde jen o to se dobře a správně obléci. Sama mám z toho radost, myslím, že to bude moc pěkné.

A co vy? Vím, že je mezi našimi čtenářkami mnoho aktivních žen a běžkyň… nepřidáte se? Registrace najdete na www.runczech.com/cs/akce/prazska-stafeta

 
Pražská štafeta 4x5 v úterý 19. dubna odpoledne je nový závod v kalendáři RunCzech a první, který je určený jen a pouze týmům. Zatímco dříve byly čtyřčlenné štafety součástí Sportisimo 1/2Maratonu Praha, nyní mají obě události svoje jedinečné závody.

 

Reklama