Trentino

Jste-li příznivci zimních radovánek, jistě už nyní plánujete, kam vyrazit na lyže. Máme pro vás tip, jak si užít krásnou zimní dovolenou: Navštivte Trentino, perlu italských Dolomit.

Zimní dovolená v Trentinu nabízí vše, co si od ideálně strávených dnů volna slibujete: široké sjezdovky, skvělou kuchyni a majestátní hory všude okolo. Nezáleží tedy na tom, zda do tohoto zimního ráje míříte za perfektním sněhem, dokonalými lyžařskými terény nebo překrásnými hotely. Užijete si prostě zimu, jak má být!

Ale i na takovou dovolenou je potřeba se přichystat. Abyste nevyjeli jen tak naslepo, určitě navštivte stránky www.visittrentino.it, kde najdete komplet v češtině nejširší nabídku ubytování v srdci Dolomit.

Trentiono

Toužíte-li prožít aktivní dovolenou na horách, je Trentino správná volba. V Trentinu se nachází několik tratí, náročných a naprosto ojedinělých, s vysokými technickými parametry a nevídanou paletou panoramatických výhledů. Jsou to „kultovní sjezdovky", neboli to nejlepší z nejlepšího, co by si každý lyžař mohl přát.

Vychutnat si zde můžete nejen sjezdové lyžování, ale také snowboarding, fitness na sněhu nebo běh na lyžích, pro který je zde uzpůsobena spousta běžeckých tratí.

Trentino

V Trentinu ale nemusíte okusit jen zimní sněhové radovánky. Nachází se zde termální prameny, v každém z hotelů Vita Nova - Trentino Wellness můžete odhalit pohostinnost a detailně propracované programy wellnessu. Kuchyně pro labužníky je samozřejmostí. A pokud už nyní pokukujete po letní dovolené na příští rok, i ta je v Trentinu nádherná...