obrazek.png
Foto: Pexels.com / cottonbro studio

Při výběru barevné škály manikúry se spolehněte na své pocity, abyste se cítili pohodlně a harmonicky v každém okamžiku. V této recenzi vám řekneme o nejmódnějších technikách, vzorech a trendy barvách na nehty 2023. Nejrozmanitější výběr gel laků pro vytvoření dokonalé letní manikúry je představen v internetovém obchodě Makeup, klikněte zde https://makeup.cz/categorys/150141/.

Mezi aktuálními trendy gelových nehtů jsou takové techniky:

  • Francouzská manikúra;
  • Gradientní manikúra;
  • Stamping;
  • Slider Design;
  • Technika akvarel;
  • Mramorový design.

Trendy nehty 2023

Francouzská manikúra s barevnými okraji
Francouzská manikúra dnes se zřídka provádí v klasickém stylu a přináší nové interpretace a designová řešení. Jasná a neobvyklá fan-french manikúra je na vrcholu popularity. Trik je v tom, že stylová francouzská manikúra je vytvořena nejen v tradičních růžových nebo nude odstínech. Letos můžete je nahradit výraznějšími odstíny, například broskvovou, modrou, malinovou, limetkově zelenou. Současně se pro malování okrajů nehtů v technice francouzské letní manikúry 2023 nepoužívá bílý lak, ale také barevný: zelený, oranžový, červený nebo modrý, v důsledku čehož se získá nový trendy design. Aby výsledek byl ještě stylovější a zajímavější, mohou být okraje nehtů průhledné nebo černé.

Letní květiny
Manikúra s květinovým vzorem je nadčasovým letním trendem. V roce 2023 jsou květinové vzory velmi zajímavé, protože manikúru lze  provádět různými technikami, jako je akvarel, ombre a vytvářet různé designy pomocí fólie. To vám umožní vytvořit jedinečný design, který bude přesně odpovídat vaší náladě a stylu. Trendy nehty s květinovým vzorem 2023 nejen krásně vypadají, ale dokážou vám také zvednout náladu a rozjasnit den.

Barbie manikúra
Film „Barbie“ s herečkou Margot Robbie, který bude mít premiéru v červenci 2023, vyvolal velký zájem o módní trend „barbie core“, který byl populární v loňském roce. Trendy gelové růžové nehty ve stylu panenky Barbie se staly neuvěřitelně populární i v nehtovém průmyslu.

Mléčný lak
Mléčná manikúra vypadá neuvěřitelně krásně, jemně a přirozeně. Módní barva laku je mírně průsvitná a obvykle bílá, připomínající sklenici odstředěného mléka, odtud název. 
Tyto trendy gelové nehty jsou vždy velmi elegantní a stylové, takže tento odstín vypadá nádherně jak na krátkých tak i na dlouhých nehtech jakéhokoliv tvaru. A také vypadá krásně na opálené pokožce! Mléčný bude letos v létě nejoblíbenějším odstínem.

Citrusové glazované nehty
Manikúra „glazed donut“, která byla hitem roku 2022, získala nový vzhled s trendy barvami na nehty roku 2023 jako je žlutá, limetková a oranžová. Zpestřete si loňský trend se šťavnatějšími barvami a vytvořte si aktuální letní manikúru.

Abstraktní design
Abstrakce je design, ve kterém můžete odhalit svou kreativní povahu. Není třeba se řídit konkrétním vzorem. To je veškerá krása abstraktního letního designu nehtů. Design může být velmi jasný a výrazný, neměli byste se bát míchání složitých tónů.

Sametové nehty 
Sametové nehty jsou trendem roku 2023. Princip tohoto designu je jednoduchý: lakování se provádí pomocí speciálního laku s drobnými metalickými částicemi, které vlivem magnetu (je součástí laku) mění svou polohu a začnou se třpytit jako sametová látka. Aby sametové nehty měly letní vibe, zvolte světlé a zářivé barvy.

Nude
Když nechcete žádné výrazné a barevné nehty, pak přijdou na pomoc vždy trendy gelové nehty v odstínech nude. Nude manikúra je velmi oblíbená, je mimořádně pohodlná a praktická, a proto je tak žádoucí. Příjemné a klidné tóny v odstínech nude navíc dodávají vzhledu nádech ladnosti a elegance.

Efekt rozbitého skla
Manikúra s efektem "rozbité sklo" je originální řešení pro design nehtů. Na nehtové ploténce se vytváří efekt rozbitého skla, zrcadla nebo vitráže. Originální nail art, který je v poslední době velmi populární nejčastěji se vytváří pomocí dekorativní fólie. Tyto trendy gelové nehty dodají vašemu letnímu vzhledu expresivitu a hravost a zvláště skvěle vypadají večer.

Reklama