Metalické barvy
Lesk, třpyt a metalické kovové barvy, to se letos bude nosit na očních víčkách, tvářích, rtech, ale i nehtech. Nebojte se barev jako zlatá, stříbrná nebo třeba růžová. Dokonce se to bude nosit i na denní líčení, jen v jemnějším provedení. Tento styl líčení často reprezentuje Rihanna, o které se teď hodně mluví v souvislosti se skvělým vystoupením na Super Bowl 2023.

640707800c000blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Make-up, který vypadá, jako byste žádný neměli
Trend přirozeného nebo nahého líčení, který je v popředí už několikátou sezonu, neustává a je vyhledávaným a používaným lookem. Základem je dokonalý pleť a jen lehká úprava obočí, přidání barvy a vynechává se výrazné líčení očí. Volí se hnědé a béžové tóny, které mají podtrhnout přirozenost. Abyste si takový make-up mohli dovolit, musíte mít zářivou vyčištěnou pleť, takže byste se měli zaměřit na její péči.

shutterstock-90206206.jpg
Foto: Shutterstock

Linky
Zapomeňte na tlusté černo-černé linky, teď jsou trendy linky vytvořené pomocí stínů. Chce to trénink a pořádně zafixovat, aby držely tam, kde mají. Výhodou je, že si takové linky můžete vytvořit v podstatě v jakékoliv barvě, respektive v takové, v jaké máte stíny. K jejich vytvoření budete potřebovat lepicí pásku, abyste ji měli přesnou.

shutterstock-1690136263.jpg
Foto: Shutterstock

Přirozené obočí
V barvách, stylu a tvaru obočí se trendy mění velice rychle. Nyní není v kurzu tenké ani nevytrhané a ani tmavé obočí, ale naopak světlé a přirozené, ale upravené. Barva obočí by měla být alespoň o dva odstíny světlejší než máte vlasy. Tvar nechte přirozený tomu vašemu, pouze přebytečné chloupky vytrhejte a zafixujte tvar průhledným gelem. Zaměřte se na podpoření růstu.

shutterstock-1232422501.jpg
Foto: Shutterstock

Zdroj: Synouvelle, Instyleaustralia, Cosmopolitan