makeup-fb.jpgFoto: Shutterstock

Umělecký vizážista Geo Hennings říká, že toto léto bude všechno především o očích. Výraznějšího líčení očí dosáhnete především velkým množstvím řasenky, víc než obvykle, a očních linek. K pořádně výrazným řasám vám pomůže báze pod řasenku, která je ještě více prodlouží a zahustí.

5efb3242efb07obrazek.pngARTISTRY STUDIO™ Bangkok Báze pod řasenku 490 Kč / Tekuté matné oční linky Roller Liner 660 Kč / Catchy Eyes Mascara Drama  231 Kč

Nezapomínejte ale ani na oční stíny. Kdy jindy využít barvičky, po kterých jste během předchozího období ani jednou nesáhly? Podle profesionální maskérky hvězd Keita Moore budou během tohoto léta vládnout neonové oční stíny, jako je jasně modrá, fialová nebo neonově zelená. „Osmdesátá léta se vrátila," říká. Pokud vás však divočina neláká, můžete sáhnout i po jemné růžové nebo nahých odstínech. Nádech osmdesátek, které se letos vrátily i v módě, vám dodají také barevné oční linky, které váš make-up rozhodně ozvláštní. K nude líčení zase můžete zkusit hnědou, která se letos dostává do popředí díky své přirozenosti.

5efb32c7e5253obrazek.png
Naked Ultraviolet Paletka očních stínů 1400 Kč /  24/7 Glide-On Eye Pencil  570 Kč / Maybelline Tattoo Liner 126 Kč

Důležité je během letního líčení, aby pleť mohla dobře dýchat. Proto používejte lehčí make-upy nebo BB krémy, které vaši pokožku zároveň hydratují. Abyste předešly nežádoucímu lesku, zafixujte make-up pudrem. Ne všechen lesk je však nežádoucí. Letos je v kurzu přirozený lesk, jako by na nás neustále zářilo slunce. Přirozenou a zdravě vypadající mladistvou pleť zajistí rozjasňovač. Dodá tváři jas a vitalitu.


5efb334fca2c9obrazek.png
Sada Průsvitného kompaktního pudru, kompaktního pouzdra a aplikátoru 1260 Kč / Missha M Perfect Cover 466 Kč / L’Oréal Paris Wake Up & Glow Glow Mon Amour 236 Kč / Maybelline Face Studio Chrome Jelly Highlighter 250 Kč

Být bledá a bílá jako stěna? Vzhled ledové královny si nechte na zimu. V létě dodejte svým tvářím přirozené jemné barvy. Světle růžová, broskvová nebo purpurová tvářenka by vám letos neměly ve vaší sbírce kosmetiky chybět.

Zapomínat bychom neměly ani na obočí. Je rámem našeho obličeje a důležité pro výraz naší tváře. Jednoduše se pracuje například s tužkami, díky nimž si obočí zvládne namalovat opravdu úplně každý.

5efb342406512obrazek.png
Duo tužek na obočí Double the Precision 790 Kč / Sada Růže na tváře a pouzdra ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ 1105 Kč / Růž na tváře Oh-So-Cheeky Blusher ARTISTRY STUDIO™ Tokyo 535 Kč

Reklama