shutterstock-1577892538.jpg

Foto: Shutterstock

Jasná tvářenka

Trend tvářenek je zpátky. Do popředí se dostávají výraznější barvy jako výrazná broskvová a výrazná růžová. Klíčem k dokonalému vzhledu je použít na štětec méně produktu, ale nebát se zářivosti. Zapracováním malého množství přípravku do tváří může vytvořit krásné jemné zabarvení. U tohoto trendu se mění i způsob, jakým tvářenku nanášet. Barva se nanáší doprostřed tváře a vtahuje se do spánků a do záhybů oka.

Tantouring

Teplejší dny se blíží a bronzový styl se pomalu dostane do popředí. Místo bronzeru ale použijte tantouring – jde o vytvoření trvalých kontur pomocí samoopalovacího krému. Přimíchejte pár kapek samoopalovacího krému do svého hydratačního krému a nanesu na místa, která chcete mít vytvarovaná (nos, linie tváří, čelist atd.). Je to snadné. Navíc tantouring zajistí přirozený dlouhotrvající efekt.

Lesklé rty

Po období matných rtěnek přichází opět lesk. Ať už se rozhodnete pro nude rty, nebo hledáte trochu více barvy, dodejte jim lesk. Šťavnaté, hydratované, skleněné rty jsou trendy. S leskem to ale nepřehánějte. Pokud svému looku dodáte lesk na rty, nedávejte ho už nikam jinam a zbytek zvolte v matných odstínech.

625ea0c8a4597obrazek.jpg

1. Voděodolná tekutá oční linka Benefit They’re Real!, Sephora, 710 Kč / 2. Tvářenka, Yves Rocher, 269 Kč / 3. Gel na obočí s mikrovlákny Benefit Gimme Brow+, Sephora, 710 Kč / 4. Lesk na rty Le Phyto-Gloss N°9 Sunset, Sisley Paris, 936 Kč / 5. Lesk na ty pro objem Catrice Volumizing Lip Booster, Notino, 90 Kč / 6. Hydratační samoopalovací mléko na obličej a tělo Capital Soleil, Notino 499 Kč / 7. Krémový korektor a make-up v jednom Physicians Formula Butter Believe It!, Dr. Max, 479 Kč / 8. Fix na pihy Makeup Revolution Freckle Me, Notino, 180 Kč

Výrazné oči

Od Euforie po jarní módní přehlídky. Tuto sezónu hodně záleží na očích. Jasné oční stíny, neobvyklé oční linky a třpytky jsou teď vidět všude na sociálních sítích. Ozdobit oko můžete klidně přidání jednoho kamínku do vnitřních koutků očí. Začlenit můžete také třpytivé stíny nebo výrazné barvy.
 
Výrazné obočí

Kromě výrazného líčení očí je také období výrazného obočí. A to už několikátou sezónu. Stále vídáme plné a nadýchané obočí jako jeden z mnoha odvážných rysů tohoto roku. Zkuste laminaci obočí. Chcete-li si snadno zvýraznit a upravit obočí, použijte pomádu na obočí nebo tónovaný gel.
 
Falešné pihy

Dávno pryč jsou dny, kdy se ženy snažily skrývat své pihy. Teď je to přesně naopak. Ženy si pihy dodělávají. Pihy jsou jedním z největších beauty trendů letošní sezóny! I mnoho instagramových filtrů je toho důkazem. Můžete zkusit hennu, tužku na oči, tužku na obočí nebo pihové pero.

625ea2b8ac5c4obrazek.jpg

1. Paletka očních stínů Urban Decay Naked Cherry, Douglas, 1440 Kč / 2. Mádara rozjasňující samoopalovací sérum Kate It, Biooo, 789 Kč / 3. Tekuté oční linky, H&M, 199 Kč / 4. Mutifunkční Paletka Pat McGrath Labs Divine Blush + Glow Trio, Sephora, 1510 Kč / 5. Olej na rty Clarins, FAnn, 680 Kč / 6. Make-up Lancôme Teint Miracle Foundation, Douglas, 1449 Kč / 7. Paletka očních stínů Dior 5 Couleurs, FAnn, 1860 Kč / 8. Dlouhotrvající korektor Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over, Notino, 715 Kč

Foto: Se souhlasem Yves Rocher, Sephora, Benefit , Sisley Paris, Notino, Dr. Max, Douglas, Lancôme, Biooo, H&M, FAnn
Zdroje: Bustle, Harpers Bazaar, Good House Keeping