lambiNejnovější světové designérské trendy si konečně našly cestu do našich kuchyní a koupelen. Oblíbená švédská návrhářka Cecilia Carlstedt nedávno vytvořila novou kolekci luxusních sanitárních papírů značky Lambi. Limitovaná kolekce Lambi byla navržena především pro ty, kteří si cení krásy a kvalitního provedení a pro své interiéry hledají jedinečný design. Toaletní papíry a kuchyňské utěrky z limitované kolekce Lambi budou v obchodech k dostání od konce dubna.

 Limitovaná kolekce Lambi bude v obchodech k dostání od dubna. Doporučená cena balení šesti toaletních papírů činí 94,90 Kč a doporučená cena balení kuchyňských utěrek je 74,90 Kč.  

Lambi je luxusní značkou společnosti Metsä Tissue, předního skandinávského výrobce hygienických potřeb. Tato značka je známá kvalitou a jemností svých výrobků. Výrobky značky Lambi jsou velmi savé a odolné, ale zároveň jsou také citlivé k pokožce. Díky tomu jsou výrobky značky Lambi ideální pro celou rodinu.

lambiLimitovaná kolekce Lambi je určena těm, jimž nestačí výrobky, které jsou navržené čistě jen pro svou praktickou funkci. Tato exkluzivní kolekce se zaměřuje na zákazníky, kteří předměty každodenního  použití, včetně i těch nejprostších, vnímají jako stylové doplňky svého okolí. Limitovaná kolekce Lambi v sobě spojuje hebkost a styl.

Nová řada výrobků značky Lambi byla vytvořena mladou švédskou návrhářkou Cecilií Carlstedt, která absolvovala školy designu v Londýně a New Yorku. Jejího talentu si váží tak významné světové značky jako Absolut, La Perla, H&M nebo Swarovski. „Ke značce Lambi jsem zvolila stejný přístup jako při návrhu výrobků pro kteroukoli jinou módní firmu. Dekorace na hygienických potřebách pro domácnost zkrášlují své okolí až do chvíle, kdy se jich majitelé zbaví, a tak je to v podstatě  i u ostatních módních výrobků,“ říká Cecilia Carlstedt, která je známá svými živými ilustracemi.

Reklama