Podzimní trendy v kabátkách a bundách jedou po dvou odlišných liniích – pastelové barevnosti a barevné střídmosti se sázkou na maximální efekt. A obě chutnají zatraceně dobře!

„Letošní sezonu otevřely jednak barvy a pak typické zemité odstíny podzimu, které jsou však pozvednuté zajímavými aplikacemi,“ říká Jana Dishani módní stylistka Stilago. I letos zůstávají nesmrtelné přírodní odstíny a materiály. Užijete si ale i úplné novinky jako je jasná žlutá, která na kabátech a bundách vypadá obzvlášť skvěle.

 Druhá kůže

n

Módní inspirace ze světa hlásí návrat k přírodním materiálům. Nosit se bude hlavně kůže v přírodních tónech obohacená o hutné kožešinové límce.

Givenchy. Marc Jacobs podzim zima 2014-15

Miss Pinkie

n

Přivítáte ale také barvy. Královnou mezi pastely, která kraluje podzimním módním trendům, je pastelově růžová. Trend světle růžové pokračuje! Pokud jste si tenhle odstín oblíbili, doplňte svůj šatník o další skvělé kousky v růžovém odstínu. Tato barva se bude nosit také v zimě.

Chanel podzim, zima 2014-15

Leopardí vzory

n

Zvířecí motivy opět hlásí svůj comeback!  Proměňte se v divokou šelmu a vytaste drápky v módním leopardním vzoru!  Na kabátech jimi 100% zaujmete a pokud se necítíte přímo na celopotisk, dovolte si aspoň malé detaily v tomto provedení – třeba na límci.

Carven podzim, zima 2014-15

Zatáhněte zip!

m

Co vás letos překvapí, bude záplata zipů - návrháři se do nich přímo zbláznili. Víc, než funkční užití letos ale oceníte zdobnost.

Foto: Balenciaga podzim, zima 2014-15

Opáskovaná!

n

Zima bude cílit i na sofistikovanou ženskost. Letos budou trendy i kabáty s pásky. Krásně vám vytvarují figuru. Ideální je vzít si je například k sukni a punčochám a doplnit o kotníčkové kozačky – prodloužíte tak maximálně délku svých nohou!

Foto: Louis Vuitton podzim, zima 2014-15

Nezapomeňte ke kabátu!

n

Nosí se maximalistické šály. Zde platí pravidlo – čím větší tím lepší! Šálu přehoďte přes halenku či šaty a dejte přes opasek. V zimě bude ohromná šála zdobit váš kabát a přitom bude příjemně hřát.

Zdroj Stilago

Reklama