Nevíte, v čem na večírek, na rande, do společnosti? Chcete něco neformálního, něco co vás nebude stát majlant, co se dá obléct klidně k džínám, a přesto zaujme a bude vypadat sexy?
Poučte se u celebrit a sáhněte po tunice, jako jsem to udělala nedávno já. Řešila jsem dilema, co si vzít na projekci denních prací filmu, na kterém pracuji. Prohrabala jsem skříň a nic vhodného mě nenapadlo. Tak jsem zaběhla do svého oblíbeného butiku a našla si podobnou tuničku, jako mají dámy na fotografiích. A cítila jsem se výborně. Nepůsobilo to ani přehnaně společensky, ani nedbale.
Bylo to přesně akorát.

Třeba už jste si také nějakou pořídily.
Tu empírového střihu? Nebo lehce projmutou? Když si k ní vezmete zlatý páseček, máte malý společenský model  raz dva. Dejte si ale záležet na výběru materiálu. Může být se vzorkem i bez, ale rozhodně z něčeho splývavého a lehce luxusního. Třeba z hedvábí, aby nepřipomínala zástěrku, co jste kdysi nosila ve školce.
Pamatujete? Vždycky když tyto roztomilé vršky vidím, neubráním se té vzpomínce. Ale neberte mě zase tak vážně, není to vůbec myšleno kriticky, naopak, jsou docela roztomilé, ne?

Myslím si to jenom já?
Připadá vám to infantilní?
Mohou podle vás tuniky nosit jenom štíhlé ženy?