sperks.jpg

Foto: Profimedia

Hravé barvy

Letos na jaře budou nejen outfity, ale i šperky zářit barvami. Oblékněte se do barev duhy. Na ruce klidně nasaďte prsteny všech svých oblíbených barev. Už loni se v ulicích objevovaly plastové masivní prsteny. A přesně ty letos uvidíme ještě víc. Pokud dáváte přednost spíše drobnějším a elegantnějším kouskům, které nevypadají zrovna jako z Kinder vajíčka, k dostání jsou i barevné šperky ve spojení se zlatem, stříbrem a krystaly. Nebo můžete sáhnout jen po barevném přívěsku na krk nebo na náramek.

FotoJdet.jpg

Foto: Profimedia

Nevšední klasika

Kovové odstíny nikdy nevyjdou z módy, co se šperků týče. Ať už jde o zlatou, stříbrnou, nebo poslední roky velice oblíbenou zlato-růžovou. Zkuste ale tentokrát trochu vsadit na originalitu – sáhněte po zajímavých tvarech, špercích s nevšedními ohyby apod. Například náramky, které se nosí na paži, pozvednou váš celkový vzhled na zcela novou úroveň.
 
Perly

Perly jsou nesmrtelné. Nezkazíte s nimi žádný outfit. A to ani během jara 2022. Šperky z perel jsou skvělou investicí, protože je unosíte v jakékoliv roční období a nikdy nevyjdou z módy. Nemusíte ale dát jen na okoukanou klasiku. Zkuste se letos podívat i po perlách zkombinovaných s dalšími prvky. Co takhle s barevnými kamínky nebo korálky?

sp.jpg

1. APART, 990 Kč / 2. Mohito, 199 Kč / 3. H&M 249 Kč / 4. H&M 249 Kč / 5. Mohito 149 Kč
Foto: Se souhlasem APART, Mohito, H&M

Chockery a tenisové náhrdelníky

Chockery jsou stále naživu. Po pár letech se vrátily na výsluní. a pak zase na chvíli zmizely. Vlastně nezmizely, byly tady pořád. Jen už nebyly takovým hitem, že by je nosil každý. Letos na jaře se to ale změní! Především řetízkové obojky budou tou pravou volbou. A chybu neuděláte ani s tenisovým náhrdelníkem, tedy silnějším krátkým náhrdelníkem se spojenými kamínky, který nikde neplandá, ale hezky se vine blízko kolem krku.

Řetězy na tělo

Náhrdelníky, náramky a náušnice už nestačí. Jeden rok byly hitem řetízky k brýlím, letos to zase budou řetízky na tělo. Můžete je nosit přes oblečení nebo k plavkám. Mohou vést od krku přes břichno nebo jen kolem pasu. Ať tak či onak, řetízky na tělo jsou prostě cool.

FotoJedt.jpgFoto: Profimedia, se souhlasem OMA THE LABEL, Profimedia

Zdroje: Módní přehlídka Chanel, OMA THE LABEL, Cosmopolitan