Zdá se vám jedna varianta horší než druhá? Pravda, některé mě také docela šokovaly, ale jiné mi přišly nápadité a vtipné. Koneckonců, nemůžeme mít všechny stejný vkus. Tak dejme prostor těm odvážnějším, které třeba tyhle modely nadchnou.

Když jsem se byla podívat na nové trendy prádla a punčoch, zaujaly mně právě punčochy. Ne že by v trendech prádla nebylo nic objevného, ale to si můžeme nechat na příště. Punčochám, punčocháčům a legínám už jsme se tady  dlouho nevěnovaly. A protože je zatím zima mírná, myslím, že se může můj módní tip docela hodit.

Třeba zrovna punčochy se vzorem kérky. Každá přece nemá tu odvahu nechat si něco doživotně vytetovat na nohy, ale třeba by po tom někdy zatoužila. Nebo si z někoho třeba lehounce vystřelila. Pak jsou  tyhle punčochy docela dobrým nápadem. Proč ne, na hezkých nohách…

Batikované punčochy tady, tuším, také ještě nebyly. Jde opět o poměrně odvážný kousek, na který si asi troufnou jen mladší ročníky. Ale my, dámy, se nad tím povzneseme a nebudeme se uškubovat, že?

Punčochy s dírami tady už byly. Není to tak dlouho, co jsem vám předvedla novinku punčoch, které nepouští oka a nositelka si je může přizpůsobit své fantazii. No, pravda, moc pozitivních ohlasů nesklidily, ale pak mi není jasné, proč tolik žen nosí děravé džíny. Zřejmě to má něco do sebe.

Ale mezi novými trendy najdete i punčochy krajkové, puntíkované, legíny, které imitují jemnou černou kůži, nebo jsou opatřeny ozdobnými nýtky.

Vybrala byste si alespoň některé?

Foto Calzedonia

Čtěte také:

 

Reklama