Jaro na sebe sice ještě chvilku nechá čekat, ale už teď se na něj můžeme nejen těšit, ale také připravovat. :-) Prosvětlete si šedé a tmavé zimní dny sněním o tom, co se bude nosit na těle i na tváři na jaře a v létě roku 2003!
V jarních měsících se příroda každoročně doslova mění před očima. Vše se znovu probouzí, nabírá svěží barvy a nové tvary. V módě tomu není jinak. Letošní jarní a letní sezóna se ponese v duchu barev květin, vévodit budou světlé pastely, které působí velmi jemným a ženským dojmem. Oblečení je spíše tón v tónu, jednotlivé světlé barvy se citlivě kombinují. Pro vytvoření kontrastu mohou být pestré barvy občas doplněny tmavšími tóny dokonce i černou. Modrobílá kombinace je stále módní a velmi oblíbená. Pořád v kursu je také džínovina, v popředí však budou především světlé seprané odstíny včetně bílé barvy a měkčí zpracování. Hlavní barvy sezóny jako pastelově růžová, šeříková, vanilková, světlounce zelená i vodově modrá podtrhují křehkost a jemnost ženské krásy. Květiny se objeví i ve formě vzorů na látkách.
Také líčení se letos nechá hodně inspirovat přírodou a květinami. Jarní katalog AVON přichází s nejnovější sezónní kolekcí dekorativní kosmetiky v módních odstínech pro jaro a léto 2003 nazvaných „Tajemství zahrady“, vycházející z krásy klasických anglických zahrad, křehkého půvabu porcelánu a neodolatelného kouzla krajky. Velký návrat slaví pastelové barvy, tlumené pudrové tóny, pískový akcent i duhový lesk modrých a béžových tónů.
Chcete znát konkrétní tipy na líčení v jarním a letním stylu podle AVON? V případě, že dáváte přednost studeným odstínům, proměňte se třeba v Romantickou rusalku za použití očních stínů duo v odstínu Porcelain Veil, rtěnky Ultra Colour Rich a laku na nehty v odstínu Violetta (s perletí).
Nebo budete raději Záhadná bruneta? Pak potřebujete oční stíny duo v odstínu China Blue, rtěnku Ultra Colour Rich a lak na nehty v odstínu Butterfly (s perletí).

Do svátku Sv. Valentýna zbývají sice ještě více než dva týdny, ale už teď můžete soutěžit o speciální VALENTÝNSKOU PROMĚNU, která je pro jednu z vás připravena v pražském Avon Centru. Zkušená kosmetička vás nalíčí podle posledních trendů a váš Valentýn bude určitě celý paf! :-) Zkrátka nepřijdou ale ani ostatní čtenářky, protože obrázky a reportáž z proměny najdou na stránkách Ženy-in.cz.
Reklama