blobid0.jpg

Foto: Shutterstock

Základem tohoto trendu je zářivá a projasněná pleť s minimem make-upu, která připomíná sladkou polevu na cukrovém donutu. Jak říká sama Hailey Bieber: „Chodím spát lesklá jako cukrový donut a přes den se make-upem snažím docílit podobného efektu.”

Glazed donut skin

Celý look stojí na dokonale čisté pleti, která je hebká jako dětská prdelka a lesklá jako zrcadlo. Bez krásné pleti tohoto trendu nejspíš nedosáhnete. Modelka má díky dokonalé péči nádhernou pokožku.

Abyste docílili takzvané „glowy skin", musíte si dávat velké vrstvy krémů a olejíčků a zajistit co nejvíce lesklou pleť. Paradoxem je, že lidé, kteří mají od přírody pleť mastnou, se té mastnoty chtěli vždycky zbavit a nyní je to trendy. Používejte lesklé stíny, třpytivé rozjasňovače a jen lehoučký make-up. Číslem jedna je nyní přirozený lesk.

Tento trend je plný třpytu, lesku, perleti a zlatých odstínů. Jak na pleti, tak na nehtech.


Glazed donut nails
Jde o světlé ‚‚nahé“ nehty, doplněné o perleť a třpyt. Je to velmi elegantní styl, který vypadá dobře na všech nehtech i odstínech kůže. Dokonce se hashtag #glazeddonutnails stal velice oblíbeným a používaným na TikToku a je to jeden z nejpopulárnějších trendů krásy, které se v roce 2022 objevily na sociálních sítích.

kos1.jpg

1. Rozjasňovač L’Oréal Paris, 298 Kč / 2. Rozjasňovač Rare Beauty, 720 Kč / 3. Krémový rozjasňovač Yves Saint Laurent, 993 Kč / 4. Lehký make-up, 1069 Kč / 5. Balzám na rty, 1009 Kč / 6. Lesk na rty Babor, 508 Kč / 7. Bronzer Benefit, 550 Kč / 8. Tužka na obočí Benefit, 539 Kč / 9. Lak na nehty OPI, 395 Kč

Foto: Se souhlasem L’Oréal Paris, Sephora, Notino, Yves Saint Laurent, Babor, Benefit, OPI

Zdroj: autorka článku, Glamourmagazine, Scmp, Vogue, Womenshealthmag

Reklama