Dermacol ve spolupráci s předním českým vizážistou Pavlem Bauerem představuje trendy v líčení na jaro 2011

Jaro 2011 se ponese ve velmi netradičním stylu. Typicky jarní barvy v teplých odstínech nahradí neutrální a studené, které výrazně kontrastují s náladou prvních jarních dní. Líčení je pojato v dramatickém duchu. Rozbijte stereotyp a drážděte své okolí!

dermacol

Líčení rtů

dermacolMůžete si vybrat mezi dvěma extrémy, ale nespokojte se s průměrem. Vizážisté velí buď lesk, nebo mat, rozhodně nic mezi. Rty budou výrazné v barvách fialky, lesních plodů, růžové až korálové. Můžete si vybírat mezi rtěnkou nebo leskem, ale sáhněte jen po takových, které jsou v absolutním matu nebo lesku.

Líčení očí

Líčení očí se ponese v dramatických barvách, které jsou typické pro podzimní líčení. Šedá, modrofialová, nachová nebo neutrální béžová dodají očím hloubku. Pokud zvolíte linku k orámování oka, pak zapomeňte na tekuté linky a sáhněte po tužce se třpytkami, ve kterých se budou lesknout paprsky prvního jarního slunce.

Čím jsou oči a rty výraznější, tím musí být ostatní líčení tlumenější. Líčka by proto měla být jen velmi jemně zvýrazněna tvářenkou s korálovým, broskvovým nebo fialkovým nádechem.

Dermacol doporučuje:

MATTE COVER MAKE-UP - zmatňující minerální make-up, cena 149 Kč
DOU BLUSHER - duo tvářenka s reliéfem krajky, odstín č.3, cena 129 Kč
MOON TOUCH - pěnové oční stíny s měsíčním třpytem, odstín č.4 (tmavě fialová, odstín č.7 (stříbrná), cena 149 Kč
PREFERENCE LIP GLOSS - lesk na rty, odstín č. 7, cena 169 Kč

Více informací najdete na www.dermacol.cz a své oblíbené výrobky Dermacol nyní můžete zakoupit i na www.shop.dermacol.cz.