Po dlouhé zimě se letošní jaro i léto můžete nechat unést krásnými pastelovými barvami a budete mít jistotu, že jste IN! Tradiční východní půvab mění moderní krásu ve svěží a velmi ženskou. Nechte se inspirovat jarní zenovou zahradou plnou rozkvetlých třešní, zeleného bambusu a jedinečné modři.

Mary Kay®

Přinášíme vám několik trendů, které jsou zpracovány do úžasného Trend reportu na stránkách společnosti Mary Kay. Tento Trend report byl vytvořen ve spolupráci s Doneger Group, což je mezinárodně známý dům trendů se sídlem v New Yorku, který poskytuje předpovědi trendů nejvýznamnějším módním a kosmetickým společnostem po celém světě.

Tyto trendy byly inspirovány východní kulturou a zenovou zahradou. Ve výběru barev tedy nesmí chybět zelená, modrá, růžová a fialová. Další barvy, které je třeba vytáhnout ze skříně, si můžete prohlédnout na škále barev níže.

Mary Kay®

Co se týče doplňků a oblečení, jistě uspějete s vysokými platformami s vykrojeným podpatkem, úzkými sedmiosminovými kalhotami, brýlemi s velkými průhlednými obroučkami a doplňky ve stylu origami (tzn. doplňky se “skládaným” vzorem). Hladké vlasy dodávají tomuto trendu jednoduchost. Volte střední délku, tupý střih a kdo chce, může zkusit i ofinu, případně můžete svůj účes oživit vysoko vyčesaným, uhlazeným culíkem.

Mary Kay®

Tyto trendy se samozřejmě odráží i na líčení. Vyzkoušejte tyto novinky:

Mary Kay®

Mary Kay®  Minerální oční stíny

Váš pohled bude neodolatelný v jemných harmonických odstínech modré a zelené a béžové. Tři odstíny vám  možní vytvořit nespočet barevných variant líčení očí, takže záleží jen na vaší kreativitě.

Mary Kay® Lesk na rty s mini zasouvacím štětečkem

Nádherně zářivé lesky dodají rtům intenzivní, dlouhotrvající lesk a barvu. Jejich příjemná gelová konzistence působí na rtech hydratačně. Mini zasouvací štěteček je součástí balení a zajistí snadné a přesné nanesení lesku.

Mary Kay® Lak na nehty

Skvělým doplňkem vašeho vzhledu budou ultra zářivé nehty v jasných pastelových odstínech s vysokým leskem.

Udržte své líčení bezchybné po celý den

Dopřejte svému novému make-upu odolnost až 16 hodin!

Díky této tajné zbrani vypadají celebrity dokonale dlouho poté, co opustily křeslo vizážistky. Fixační sprej na make-up používají profesionální vizážisté jako závěrečný krok k tomu, aby make-up vydržel celé hodiny. Mary Kay se nyní spojila s přední značkou (Skindinävia) vyrábějící tento přípravek pro celebrity, aby vám přinesla všechny jeho výhody v našem vlastním exkluzivním složení otestovaném spotřebiteli.

  • 88 % žen se také shodlo na tom, že make-up skvěle drží i v T-zóně!

Dále o něm řekly následující:

  • 94 % řeklo, že jejich make-up vypadá svěží po celé hodiny a je prodyšný
  • 92 % řeklo, že zabraňuje roztékání make-upu
  • 86 % řeklo, že pleť vypadá jemněji
  • 80 % řeklo, že díky spreji se make-up neusazuje v jemných linkách

* Výsledky vyjadřují procento žen, které během spotřebitelské studie, v níž 50 účastnic používalo výrobek jedenkrát denně po dobu jednoho týdne, souhlasilo s tvrzením.

Mary Kay®

Přípravky Mary Kay® můžete zakoupit prostřednictvím nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay. Pokud ještě nemáte svoji poradkyni, můžete ji najít zde.

Reklama