Boty inspirované divokým západem

shutterstock-684834163.jpg

O těch už tu zmínka byla, ale opakování je matka moudrosti a třeba vás to navnadí ještě o trochu více k jejich nákupu. Nás „koně“ baví moc. Tak hurá do nich.

Skořice a dýně

shutterstock-690747820.jpg

Pokud chcete své domácnosti (a kuchyni) dopřát pořádnou dávku podzimní atmosféry, rozhodně vyrazte na nákup voňavé skořice a dýně. Pečte skořicové rolky, dýňové koláče nebo si vytvořte parádní dekoraci.

Čistá krása

shutterstock-1069052690.jpg

Stravujete se zdravě, snažíte se šetřit přírodu a vybírat si co nejlepší produkty nejen pro sebe, ale i svou domácnost. Ale co takhle zaměřit se na líčení? „Čistá krása“ znamená v podstatě používání netoxických složek. Chce to trochu čtení a zkoumání, ale za zdravou pleť to rozhodně stojí.

Přerušované stravování

shutterstock-587607935.jpg

Přerušované stravování je způsob stravování, který je založen na střídání období půstu (hladovění) a normálního příjmu potravy. Neříká nic o tom, jaké potraviny byste měli jíst, ale spíše o tom, kdy jíst a kdy ne. Existuje řada různých technik přerušovaného hladovění, ale všechny jsou založeny na tom, že rozdělí dny či týdny na období, kdy normálně přijímáte potravu a na období půstu. Většina lidí se „postí“ v podstatě každý den, protože když spí, tak nepřijímají žádnou potravu, a tak přerušované hladovění je v podstatě prodloužením doby, kdy nebudete přijímat potravu o trochu déle. Například můžete vynechat snídani a dát si první jídlo v poledne a poslední pak ve 20:00. Tímto způsobem vlastně hladovíte 16 hodin denně a jíte pouze v časovém úseku 8 hodin. Toto je velmi oblíbený způsob přerušovaného hladovění, kterému se říká tradiční model 16/8. 

Uložit

Reklama