Letní obutí

5122301001-9-2-1.jpg

Pokud jste si myslely, že sandálky jsou obutím číslo jedna, tak jste na omylu. V ulicích se totiž objevil úplně nový trend – kotníčkové boty v letních odstínech nebo s letním zdobením. Takže, přivítejte barvy a nechte svoje nožky vyniknout v nepřehlédnutelných botách.

Finsko

shutterstock-1032479332.jpg

Trend návštěv skandinávských zemí pokračuje. Nejnovější přírůstek do švédské/islandské scény je Finsko, které je mnohem méně přeplněné, mnohem dostupnější a opravdu překrásné. Finsko stojí za to navštívit třeba jen proto, že bylo vyhlášeno nejšťastnější zemí na světě.

„Přátelské“ opalovací krémy

shutterstock-677455432.jpg

Pokud držíte krok s novinkami z oblasti životního prostředí, pravděpodobně jste slyšely o oxybenzonu, chemické látce, která se objevila na mnoha opalovacích přípravcích, které byly spojeny s odbarvováním a ničením křehkých korálových útesů po celém světě. Havajský zákonodárce nedávno schválil návrh zákona, který by zabránil společnostem a jednotlivcům nakupovat, prodávat nebo distribuovat jakékoli opalovací krémy, které obsahují oxybenzon bez předpisu. A ti, co jsou s přírodou kamarádi, to berou na vědomí.

Kryoterapie

shutterstock-410899690.jpg

Co je kryoterapie? Vznikla v Japonsku v sedmdesátých letech jako léčebný proces u pacientů s artritidou. Zastánci říkají, že tato procedura snižuje zánět, zvyšuje oběh a celkovou energii a pomáhá dokonce snižovat tělesnou hmotnost. A to se vyplatí!

Piknikování

shutterstock-610078838.jpg

Kdy jindy, když ne teď. A s kým jiným, než se svými nejbližšími! Navařte, nakupte, popadněte deku, košík a lahve Prosecca a vyrazte se svými milovanými do parku nebo klidně jen na zahradu. Toto léto je pro piknikování jako stvořené!

Jednodílné plavky

0501011250-1-1-1.jpg

...které nebudete nosit jen jako parádu na pláž, ale klidně i do práce. Jak? Jednoduše! K pukovým kalhotám a k saku. Nebo třeba s koženou bundou či džískou. Jaký vzor si zvolíte?

Reklama