Když jdeme v létě po ulici, málokdy se ubráníme nehodnotit outfity jiných žen. A k tomu letnímu neodmyslitelně patří také sluneční brýle. Člověka mohou buď úplně rozzářit, nebo mu naopak příliš nepadnou. Pro všechny typy obličejů navrhli optici ze zavedené rodinné oční optiky OptikDoDomu kvalitní českou značku slunečních brýlí Icona. Mají světový „look“, protože sledují aktuální trendy, ale jejich cena vás rozhodně nezruinuje.

Všechny modely kolekce slunečních brýlí Icona jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu nebo materiálu Grilamid TR90. Čočky jsou oděruodolné a opatřeny polarizační úpravou, což je ověřená technologie, která snižuje propustnost odráženého světla od horizontálních ploch, jako je sníh, voda nebo mokrý asfalt. Výrazně uleví očím. Mají 100% UV ochranu a kategorii slunečního filtru 3. Jsou tedy vhodné do městského provozu, přírody i na pláž,“ vysvětluje DiS. Klára Kašparová, diplomovaný oční optik z Optikdodomu.cz.

br1.jpg

Pojďme si představit 6 stylových kousků z letošní kolekce slunečních brýlí Icona.

1. Kočičí tvar rámu s plochou čočkou
Kočičí tvar v horní části rámu dodává každému modelu slunečních brýlí na rafinovanosti. Podtrhnou přednosti hlavně nositelkám s hranatým nebo oválným tvarem obličeje. Mrkněte na model Icona Papaja, brýle jsou opatřeny plochou čočkou, která je poškrábání odolná a opatřená polarizací. OptikDoDomu ho nabízí ve třech barevných variantách.

2. Hranatá klasika
„Oblíbený tvar slunečních brýlí zalichotí oválnému nebo kulatému obličeji. Hranaté sluneční brýle je vyhledávaná klasika, která se hodí jako dobrý parťák pro každou příležitost. Na e-shopu OptikDoDomu jsou takové polarizační sluneční brýle zastoupeny hned v několika různých modelech.“
Prohlédněte si např. Icona Harara, které jsou dokonalým doplňkem každého moderního muže. Precizně zhotovená kovová ozdoba s vyvedeným logem na stranici vypovídá o stylu a náročnosti toho, kdo si je pořídí.

62ceda61907b3blobid0.jpg

3. Wayfare styl neboli pilotky
„Sluneční brýle ve stylu „pilotky“ jsou trendovým doplňkem pro každého, kdo má hranatý nebo oválný tvar obličeje. Brýle mají propracovaný design a lehkou konstrukci. Jdou elegantní a praktické, budou vaším dokonalým parťákem.“
OptikDoDomu do své letní kolekce zařadil i tento styl v podobě obrub Icona Paul ve čtyřech barevných odstínech. Polarizační čočky s revo úpravou v barvě Ocean Platinum (středně modré zrcadlo) nebo Aurora Platinum (zelené zrcadlo) podtrhují stylovou vyváženost.

4. Oversize sluneční brýle
Sluneční brýle s velkou očnicí jsou nadčasové, elegantní a vkusné. Podtrhnou styl a dodají sebevědomí každé ženě.
„Luxusní barvy a kvalitní materiál oversize slunečních brýlí Icona Remeli tvoří dokonale působící celek. Polarizační brýlová skla jsou jako perlička na dortu, která výrazně zvýší ostrost vidění, sníží oslnění a eliminuje nepříjemné odlesky. Oversize sluneční brýle jsou vidět na náročných ženách, které přesně vědí, co chtějí.

br2.jpg

5. Retro look
Moderní dámské sluneční brýle ve stylu retro zastupuje model Icona Barsa. Je dostupný ve třech barevných variantách s hnědou nebo šedou polarizační čočkou. Černé obruby z kvalitního plastu ladí s tenkými kulatými stranicemi z ušlechtilé oceli. Příjemný komfort zaručí acetátové koncovky.

6. Sportovní sluneční brýle
OptikDoDomu pamatuje také na sportovce tělem i duší, kteří si potřebují chránit zrak při svých venkovních aktivitách. Model Icona Sporty ve čtyřech barevných odstínech má jednoduché a čisté linie, pojí se v něm funkčnost s dokonalým stylem. Jsou určeny především pro cyklisty nebo běžce. Navíc je možné ho zakoupit i s optickou vložkou, do níž optici zabrousí dioptrické hodnoty přesně podle požadavku nositele.
„Pro další outdoorové sporty se dají dobře využít sluneční brýle Icona Marafa, které jsou vyrobeny s moderního a velice lehkého materiálu TR90. Vyznačují se tvarovou pamětí, díky které dobře padnou a nebudou nikde tlačit.  Hodí se tedy na každou velikost obličeje.“

62ceda61814f3blobid1.jpg

Nákup jakýchkoli slunečních brýlí Icona na e-shopu OptikDoDomu bude zábava. Díky online zkoušečce si můžete všechny modely vyzkoušet pomocí virtuálního zrcadla. Navíc každého jistě potěší dárek za nákup - ke každým slunečním brýlím Icona dáme pevné a mikrovláknové pouzdro zdarma. Pouzdra ochrání rámy i skla před nepříjemným poškozením a mikrovláknový sáček vám pomůže zbavit čočky nečistot a mastnoty. Pokud se vám i přes všechnu ochranu přece jen brýle poškodí, vraťte je zpět. OptikDoDomu vám garantuje půlroční výměnu poškozeného modelu za nový.