62385d4ab81e7cl.jpg
Foto: Shutterstock

Bucket kabelky
Letos na jaře jsou jedním z trendů takzvané bucket bag, tedy kabelky, které svým tvarem připomínají kyblík či měšec. Skvěle vypadají nejen klasické černé, ale i v pastelových barvičkách. Chybu ale neuděláte, ani když sáhnete třeba po výrazné žluté, oranžové nebo růžové.

k1.jpg

Foto se souhlasem: Zalando (Versace Jeans Couture, 4 800 Kč), Bonprix (629 Kč), Modivo (Calvin Klein, 2478 Kč)

Květinové vzory
Pro jaro jsou jako dělané také květinové vzory. Kabelka, která připomíná rozkvetlou louku, zaručeně zlepší náladu nejen vám, ale i lidem, které vás s ní na ulici uvidí. K takto výraznému doplňku je ovšem lepší volit nenápadnější outfit v neutrálních barvách, aby kabelka dobře vynikla a nebila se se zbytkem oblečení.

k2.jpg
Foto se souhlasem: Zalando (Aldo Priari, 1 200 Kč), Zalando (Aldo Florialle, 1152 Kč), Bonami (Chicca Borse Daisy, 2490 Kč)

Pastely
Osvědčenou jarní klasikou jsou kabelky v pastelových barvičkách. Dodají vašemu outfitu nezaměnitelný nádech jemnosti. Nabídka v obchodech je v tomto ohledu velmi široká.

k3.jpg
Foto se souhlasem: Deichmann (Graceland, 199 Kč), Vuch (999 Kč), CCC (Jenny Fairy, 419 Kč)

Výrazné barvy
Zapovězené na jaře samozřejmě nejsou ani kabelky výrazných barev, jako je růžová, fialová, červená a další. Pokud chcete být na ulici vidět, je to ideální volba.

k4.jpg
Foto se souhlasem: Vuch (Cornelia, 899 Kč), Vuch (Dasty, 899 Kč), Zalando (Kurt Geiger London, 6000 Kč)

Zdroje: autorka článku, archivy firem