Jaro je oficiálně tady a my můžeme konečně po dlouhé a studené zimě uklidit všechny péřovky, vlněné kabáty a další „mrazuvzdorné“ svršky a porozhlédnout se po trendy bundě nebo kabátku, které bude s jarem ladit na 100 %. Máme pro vás čtyři tipy.

Letos se módní návrháři vyřádili a na barvách a skvělých detailech nešetřili. Jaro patří výrazným bundičkám a kabátkům, které budou v moři základních barev a často i jednoduchých a nekomplikovaných střihů, nepřehlédnutelné. Tuto sezonu se tedy připravte na svěží změnu – vzory, výšivky, denim i kůži, army khaki a mnoho dalšího. A tohle jsou podle nás top trendy.

khakiJako G.I. Joe

jacketŽe je khaki barva vhodná tak akorát do lesa nebo pro vojáky? Ani náhodou. Toto jaro slaví comeback a s těmi správnými kousky si ji prostě zamilujete. Jak na ni? Jednoduše! K sportovně střiženému kabátku nebo bundě oblékněte to, co by možná nikdy nečekal – krajkované šaty a „těžké“ kotníkové boty nebo třeba bílé džíny, pruhované triko a tělové lodičky. Zkrátka, nebojte se malých experimentů.

jacket

 

hopVýšivky, kam se podíváš

jacketVýšivky se staly doslova módním hitem. A kdo si nestihl pořídit nic v tomto stylu, měl by to fofrem napravit. Žádné strachy, to není trend pro puberťáky. V té správné míře můžete takhle zdobenou bundu nosit v téměř každém věku. Nejčastěji výšivky uvidíte na džískách, ale nevyhnuly se ani bomberům, ani koženým bundám nebo trenčkotům.  Noste jako casual kousek, který oživí i ten nejjednodušší outfit.

jacket

flowerFlower power

jacketVzpomínáte si na hippies heslo „flower power“ z přelomu 60. a 70. let? Teď už sice nemusíme bojovat, přesto je hezké nechat šatník alespoň trochu rozkvést. Flora je jedním z největších trendů této sezony a rozhodně není záležitostí jen pro „křehkou květinku“. Nosí se ve všech možných podobách. Kombinujte s jednoduchými kousky, jako jsou jednobarevná trika, tílka nebo košile. Odvážnější z vás můžou zkusit mix květin a námořnických proužků. Co vy na to?

jacket

iconHolčičí křivák

jacketNeloučíme se s klasickou a nadčasovou koženou nebo koženkovou bundou - křivákem, jen si to jaro trochu osladíme. Třeba výraznými barvami jako je růžová, žlutá nebo třeba zelená. Navíc je to skvělé řešení pro ty z vás, které černou klasiku považují za příliš tvrdou. A s čím takovou bundu nosit? Se vším? Hodí se k černým business kalhotám s puky, stejně tak k overalu a lodičkám, jemným romantickým šatům nebo otrhaným boyfriend jeans. 

jacket

Nezapomeňte si přečíst: