K ženě krásné vlasy prostě patří, ať už jsou krátké, či dlouhé, jedno by měly mít společné: Vždy by měly být upravené. Ať už patříte mezi ty ženy, které mají raději rozpuštěné vlasy, nebo jste zastánkyní různých drdolů, následující článek si nenechte ujít! Podíváme se na aktuální trendy mezi hladkými účesy, které si jistě zamilujete.

Jaké jsou trendy účesy pro tento rok?

hg

Že krátké vlasy nejsou sexy? Omyl! Naopak krátké vlasy mohou být až neuvěřitelně smyslné. Tupé střihy v kombinaci s vyžehlenými vlasy jsou momentálně velmi trendy. Pro dlouhodobou výdrž účesu po vyžehlení aplikujte na vlasy stylingový krém, kterými vlasy ještě více uhladíte.

sd

sd

Pokud máte delší vlasy, ale rozčiluje vás, že vám neustále padají do obličeje, spleťte je v nedbalý culík. Právě nedbalá elegance je to, co momentálně letí, a to nejen v módě, ale právě i v účesech. Tyto účesy nejsou nikterak náročné, navíc pokud se vám nepovede stáhnout vlasy tak jako na obrázku, nevadí, tvařte se, že je to účel. Nedbalé účesy nejsou vůbec o technice a nemají žádný předepsaný mustr, což je skvělé!

sd

Dalším trendem jsou všelijaké drdoly. Ty si tedy mohou dovolit ženy, které se pyšní opravdu dlouhou hřívou, to pak je jedna radost. Vybrat si můžete ihned z několika variant, ale základem jsou vždy perfektně vyžehlené vlasy, které rázem získají i na lesku.

sd

Nejkrásnější jsou do hladka vyžehlené dlouhé vlasy, na tom se jistě všichni shodneme. Pokud si však myslíte, že takto upravené vlasy jsou nuda, zkuste je oživit květinovou čelenkou do vlasů. Květinové čelenky slaví velké úspěchy, a my se nedivíme, vypadají opravdu skvěle.

Co udělat pro ochranu vlasů před teplem? Podívejte se na naše tipy!

Hladký účes zářící zdravím – žehlička, která ochrání vaše vlasyžehlička

Nová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče. Její součástí je speciální snímač MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Dalším důležitým prvkem jsou bezpochyby plovoucí keramické destičky snižující způsobený tlak vyvinutý na vlasy během žehlení, čímž opět dochází k eliminaci možného poničení vlasů. Opomenout bychom neměli ani ionizační technologii, díky níž můžete zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Pro vaše pohodlí můžete žehličku MoistureProtect používat již za 15 sekund od zapnutí a pokud ji náhodou zapomenete zapnutou, po hodině se vypne sama.

Péči o vlasy doplňte vysoušečem, který si ohlídá teplotu a ochraňuje vaše vlasy: Philips MoistureProtect pracuje se stejnou technologií jako žehlička na vlasy. Více se dozvíte na této stránce www.philips.cz

Chcete vědět, jak nový vysoušeč vlasů a ionizační žehlička na vlasy Philips MoistureProtect fungují? Podívejte se na video zde: zena-in.cz/clanek/vysousec-a-zehlicka-prizpusobi-teplotu-aby-nedoslo-k-naruseni-prirozene-hydratace-vlasu-nyni-navic-s-darkem-zdarma

Vysoušeč

Nový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect HP8280 stejně jako novou žehličku vlasů Philips MoistureProtect HP8372 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz.

 

Pozor - získáte dárek ZDARMA!

Navíc, pokud si v období od 20. 4. do 30. 6. 2015 zakoupíte jednu z novinek nebo libovolný výrobek vlasové péče Philips v hodnotě minimálně 799 Kč, získáte jako dárek ZDARMA profesionální kartáč na vlasy Tangle Teezer. Více na www.philips.cz

 

Reklama