Jarní kolekce se pomalu, ale jistě hlásí o slovo. A když už víte, co se bude nosit, je načase si říct, co se bude nazouvat.

Tak schválně, také už se těšíte na moment, kdy nebudete muset pravidelně čistit boty plné solných map, halit nožky do dvou až tří párů tlustých ponožek nebo řešit, na jakých podrážkách vám to nebude tolik klouzat? My ano. A mimo jiné se těšíme na hezkou pedikúru a holé kotníky, protože ty jsou jedním z nejvíce sexy detailů většiny outfitů.

boty

Módní návrháři si na nadcházející sezonu vzali velkou inspiraci z nynějších trendů v oblékání. Zkombinovali to, co se zdálo na první pohled nekombinovatelné, vytáhli na světlo světa boty, na které chtěla většina z nás už zapomenout, a rozhodli, že letošní jaro bude patřit ženám odvážným a těm, co se nebojí doslova vykročit z davu v páru, který jen tak někdo nepřehlédne.

boty

Něco sametového nebo blýskavého

boty

Ne, luxusní samet ani blýskavé materiály nepatří jen na světla tanečních parketů. Tentokrát si je užijte i během rozkvetlého jara. Jak? V podobě sandálků na masivním podpatku, slip-on cviček nebo jako pantoflíčky.

boty

Něco s přezkou

boty

O tom, že by se trendy měly mixovat, se ví. Ale tentokrát to neplatí jen o oblečení, ale i o botách. Připadá vám výrazná přezka nebo zapínání vhodné leda tak na kotníčkové kožené boty neboli biker boots? Tak tuto sezonu klidně nazujte takhle „ošperkované“ balerínky nebo něžné sandálky. Jinými slovy, stále platí „punk is not dead“.

Bez paty

boty

Sezona jaro/léto 2016 se nesla v duchu tzv. mules – sexy pantoflíčků na podpatku. Sezona jaro/léto 2017 bude taky patřit taky tomuto typu bot. Jen už budou placaté a ve dvou provedeních – ty jedny budou luxusní záležitostí, s výrazným vyšíváním, detaily a z materiálů, které by vás ani nenapadly; ty druhé budou ryze sportovní. Takže až se zapomenete ráno před odchodem do práce přezout z gumových pantoflí s širokým pásem přes nárt značky Nike nebo třeba Adidas, žádné faux pas nehrozí, je to totiž in!

boty

Také si přečtěte: